Čtyřhvězdičkový luxusní wellness hotel Guglwald se nachází na česko-rakouské hranici, 5 kilometrů od Přední Výtoně. Ve wellness hotelu Guglwald najdete vnitřní klid, zapomenenete na každodenní shon a necháte se hýčkat. V báječně vybudovaném wellnessovém a saunovém zařízení hotelu Guglwald najdete všechno potřebné k absolutní relaxaci a odpočinku.

Slohově elegantně řešený koupelnový svět, saunový úsek a romantický park s přírodním plaveckým bazénem garantují jedinečnou atmosféru, na kterou nezapomenete. Vychutnejte si momenty absolutní relaxace v hotelu Guglwald.

  • Bylinné koupele - (levandule, pomerančový květ, heřmánek, seno) příznivé účinky na tělo a mysl při teplotě 60 stupňů.

  • Venkovní bazén (s teplotou vody 32°C) s vířivkou (34°C) a přírodním trávníkem je ideálním místem pro relaxaci a opalování.

  • Infračervené kabiny - kombinace infračerveného tepla a barevného světla umožňuje harmonizaci těla i mysli. Komfortní teplo má blahodárný efekt na zdraví, relaxaci a zotavení těla a mysli.

  • Císařské lázně - 85 stupňů Celsia v útulném starodávně vypadajícím prostředí - zdraví velmi prospěšné.

  • Relaxační místnost - ideální místo pro relaxaci a načerpání vnitřní harmonie.

  • Flintova koupel - přibližně 15-ti minutová koupel, během které se inhaluje růžový oleje. Má blahodárné účinky na průdušky a horní cesty dýchací.

  • Vnitřní bazén s krbem, občerstvením.

Kontakt:

Hotel Guglwald GmbH
A-4191 Guglwald 8
Telefon: +43(0)7219-7007
E-mail: rezeption@guglwald.at
Www: www.guglwald.at

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: