Lipno.cz-Půjčovny sportovního vybavení

Půjčovny sportovního vybavení

Chystáte se na Lipno, ale nemáte kolo, brusle nebo lyže? Nebo jen chcete vyrazit na lehko? Nemusíte mít strach, na Lipně si kompletní vybavení pohodlně půjčíte.

Na Lipně se nachází řada kvalitních sportovních půjčoven. Nabídka toho, co lze na Lipně půjčit je nekonečná - ať už to jsou treková kola, horská kola, elektrokola, koloběžky, lodě i inline brusle.

Letní i zimní sportovní půjčovny

Pokud si chcete půjčit kolo nebo lyže, doporučujeme vám sportovní půjčovnu Lipno Centrum, která má pobočky ve všech hlavních lokalitách na Lipně - 2x ve Frymburku, 2x v Lipně nad Vltavou, v Horní Plané i v Nové Peci. Nabídka půjčovny je nejširší na celém Lipně, neexistuje moc letních i zimních sportů, pro které by vás nedokázali vybavit. 

Půjčovny lodí a plachetnic

Noe's Sailing, Lipno nad Vltavou - pronájem sportovních plachetnic na jednodenní výlety i kajutových jachet na delší pobyt na vodě značek Jeanneau a Beneteau

Pro Yachting, Lipno nad Vltavou - půjčovna plachetnic a katamaránů

Lodě Lipno - pronájem motorových obytných hausbotů až pro 6 osob

LipnoYacht, Frymburk - půjčovna plachetnic

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: