Lipno.cz-Volný čas-Lyžování a zimní sporty-Skipark Frymburk

Skipark Frymburk

Ambiciózní projekt Skipark Frymburk s dětským parkem Médi Kubíka rozšiřuje možnosti lyžování na Lipně o další úroveň. Radost udělá hlavně rodinám s dětmi, kteří se chtějí vyhnout davům a chtějí si vychutnat poklidnou atmosféru s jedním z nejkrásnějších výhledů na Lipně. Důležitým aspektem bude jistě také cena lyžování, která je ve Skiparku Frymburk velmi přívětivá.

Lyžování na Martě fungovalo nepravidelně spoustu let, provozovatelé byli závislí na přírodním sněhu, kterého se často nedostávalo. To se nyní s novým majitelem a nemalými investicemi změní, obě sjezdovky Skiparku Frymburk (620 a 650 metrů dlouhé, vhodné pro děti a začátečníky) budou v případě potřeby zasněžováný moderní sněžnou technikou.

Hlavním tahákem bude jistě dětský park Médi Kubíka se dvěma pojízdnými koberci (80-100 metrů dlouhé s kapacitou 1200 dětí za hodinu) a lyžařskou školou pro děti a začátečníky. Večerní lyžování s výhledem na noční Frymburku bude také zcela jistě velmi vyhledávaným tahákem.

Přímo u Skiparku Frymburk je lyžařská půjčovna pro děti i dospělé (lyže, snb, běžky, saně, aj.). Parkovat můžete zdarma přímo u dětského parku.

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: