Lipno.cz » Volný čas a sport » Království lesa Lipno

Království lesa Lipno

Vytisknout   Odeslat emailem   Sdílet   Velikost textu A A A

Stezku korunami stromů již znáte, ale víte co se odehrává přímo pod ní? Pokud ne, tak neváhejte a navštivte Království lesa, nové lesní hřiště, kde strávíte hodiny času zábavou, která je určena úplně pro všechny generace. V Království lesa je několik desítek atrakcí, které jsou určeny k hrám, dovádění, zdokonalování pohybových schopností, ale také k poznání krásné šumavské přírody.

Celý projekt je inspirován moudrostí šumavské přírody. Lanová centra jsou navržena tak, aby připomínala stezky zvířat, které v lese žijí. Lze si zahrát na originální dendrofon, vyzkoušet hmatový chodník, vyzkoušet si jak se žije v duté kládě, budete rozeznávat stromy, poznávat stopy jednotlivých zvířat, které v lese žijí či můžete nahlédnout do hmyzího hotelu.

Atrakce Království lesa:

1. Vstup, 2. Obří trampolína, 3. Kozičky, 4. Lanovka, 5. Domečky pro malé děti, 6. Zmrzlinové království, 7. Obří trampolína, 8. Workoutová sestava, 9. Houpačka beranidlo, 10. Občerstvení U divadla, 11. Ranč, 12. Lanovka, 13. Lanové centrum, 14. Hrad rytířů, 15. Kolotoč vírník, 16. Bludiště, 17. Pokuston, 18. Občerstvení U bludišť, 19. Centrální lanová sestava, 20. Mraveniště, 21. Pavoučkův domeček, 22. Houpačky + hnízda, 23. Občerstvení Šumavanka, 24. Suvenýry

Pro více informací navštivte oficiální webové stránky www.kralovstvilesa.cz