Lipno.cz-Volný čas-Rybaření na Lipně

Rybaření na Lipně

Lipno je vyhlášeným rájem pro rybáře všech kategorií.

Rybářská idylka na Lipně

Během roku sem za rybařením zavítají tisíce rekreačních i sportovních rybářů. Vody Lipna jsou bohaté na nejrůznější druhy ryb - kapři, sumci, štiky, candáti, líni a okouni. Díky tomu, že Lipno nebylo nikdy vypuštěno, je možné zde nachytat kapitální úlovky. Rybařit na Lipně je s výjimkami možné po celý rok, pouze lov dravých ryb je vymezen na období od 16. června do 31. prosince.

K dispozici jsou jednodenní, dvoudenní, týdenní, půlroční a roční povolenky. Bližší informace vám poskytne http://www.jcus.cz/. Prodejní místa povolenek naleznete zde: https://www.jcus.cz/prodejni-mista-povolenek/

Rybářské potřeby na Lipně

Rybářská prodejna se nachází ve Frymburku - https://www.firmy.cz/detail/12802232-big-fish-lipno-frymburk.html.

Rybaření bez rybářské lístku v Černé v Pošumaví

Pokud nemáte rybářskou povolenku a chcete si na Lipně přesto zachytat, zamiřte do Černé v Pošumaví, kde se nachází areál 17 rybníků, na kterých je možno chytat. Tato atrakce je vhodná i pro děti, rybu zde chytne každý. Bližší informace najdete zde.

Podobná atrakce se nachází nedaleko v Hůrce - https://www.lipno.cz/volny-cas/rybareni/pstruharstvi-hurka/.

Půjčení rybářské lodi na Lipně

Pokud si chcete rybaření na Lipně opravdu vychutnat, doporučujeme půjčit si plně vybavenou rybářskou loď s možností přespání. Z vlastní zkušenosti doporučujeme Lipno z loděhttp://lipnozlode.cz/.

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: