Lipno.cz-Volný čas-Království lesa Lipno

Království lesa Lipno

Stezku korunami stromů již znáte, ale víte co se odehrává přímo pod ní? Pokud ne, tak neváhejte a navštivte Království lesa, nové lesní hřiště, kde strávíte hodiny času zábavou, která je určena úplně pro všechny generace. V Království lesa je několik desítek atrakcí, které jsou určeny k hrám, dovádění, zdokonalování pohybových schopností, ale také k poznání krásné šumavské přírody.

Vstup do království lesa (zdroj: www.kralovstvilesa.cz)

Celý projekt je inspirován moudrostí šumavské přírody. Lanová centra jsou navržena tak, aby připomínala stezky zvířat, které v lese žijí. Lze si zahrát na originální dendrofon, vyzkoušet hmatový chodník, vyzkoušet si jak se žije v duté kládě, budete rozeznávat stromy, poznávat stopy jednotlivých zvířat, které v lese žijí či můžete nahlédnout do hmyzího hotelu.

Království lesa (zdroj: www.kralovstvilesa.cz)Království lesa (zdroj: www.kralovstvilesa.cz)

Atrakce Království lesa:

1. Vstup, 2. Obří trampolína, 3. Kozičky, 4. Lanovka, 5. Domečky pro malé děti, 6. Zmrzlinové království, 7. Obří trampolína, 8. Workoutová sestava, 9. Houpačka beranidlo, 10. Občerstvení U divadla, 11. Ranč, 12. Lanovka, 13. Lanové centrum, 14. Hrad rytířů, 15. Kolotoč vírník, 16. Bludiště, 17. Pokuston, 18. Občerstvení U bludišť, 19. Centrální lanová sestava, 20. Mraveniště, 21. Pavoučkův domeček, 22. Houpačky + hnízda, 23. Občerstvení Šumavanka, 24. Suvenýry

Pro více informací navštivte oficiální webové stránky www.kralovstvilesa.cz

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: