Lipno.cz-Volný čas-Výstava Lega Czech RepuBrick

Výstava Lega Czech RepuBrick

Přemýšlíte, kam ještě vyrazit během vaší dovolené na Lipně? Nepřeje vám počasí a hledáte zábavu, která pohltí nejen děti, ale i dospělé? Výstava Czech RepuBrick v Lipně nad Vltavou je to pravé! Ponořte se do unikátního světa Lego výtvorů a prohlédněte si celou řadu českých památek, zažijte nečekaná dobrodružství a legraci, setkejte se s největšími filmovými hrdiny a vyzkoušejte si třeba práci vlakového průvodčího.

Výstava lega Czech RepuBrick v Lipně nad Vltavou

Co na výstavě uvidíte a zažijete?

Modely a atrakce z LEGO

Na ploše 2000 m2 na vás čeká více než 40 obřích a propracovaných modelů z LEGO kostek. Prohlédnete si tu české památky, jako je Karlštejn, Národní muzeum či katedrála svatého Víta. Stanete se správcem rozsáhlého kolejiště nebo prozkoumáte moderní vesmírnou stanici, vyzkoušíte si modely LEGO Technic.

Interaktivní prvky na Lego výstavě

Na některé modely si budete moci sáhnout, jiné dokonce ovládat a nechybí tu ani hrací zóna, kde můžete popustit uzdu své fantazii a z LEGO kostek sami postavit cokoliv, co vás napadne.

Lego výstava na ploše 2000 m2

Staňte se cestovateli nebo detektivy

Výstavou se navíc nemusíte jen tak toulat. Menší děti se proměnit v odvážné cestovatele a po nasbírání ukrytých razítek do cestovního pasu získat čestné občanství v zemi CzechRepubrick. Větší děti a dospělí se vžijí do role detektivů ve hře Temnyho parťáci. Pomocí šifer a hádanek budou pátrat po ztracené koruně. Najdete i vy odvahu ponořit se do nového dobrodružství?

České památky z Lega

Informace k návštěvě

Otevírací doba a umístění výstavy

Výstava je otevřena každý den od 10 do 18 hodin a najdete ji v areálu Amenity Resortu Lipno. Součástí výstavy je stánek s občerstvením a prodejna stavebnic LEGO®.

Vstupné a vstupenky

Děti do 100 cm mají vstupné na výstavu zdarma, dospělí zaplatí 250 Kč a děti do 15-ti let 190 Kč. K dispozici je i zvýhodněné rodinné 2+1 nebo 2+2 vstupenky. Využít můžete také online nákup vstupenek předem na webu. Takto zakoupené vstupenky navíc získáte s 10% slevou.

Omezení

Výstava není bezbariérová a není na ni povolen vstup domácích mazlíčků.

Zažijte největší svět vystavěný z Lego kostek v České republice a odneste si nezapomenutelné zážitky!

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: