Lipno.cz-Volný čas-Lyžování a zimní sporty-Jak v zimě ušetřit na Lipně?

Jak v zimě ušetřit na Lipně?

Dovolená v okolí Lipna vám v zimním období umí nabídnout nespočet atrakcí. V blízkosti je řada skiareálů, a to nejen na české, ale i na rakouské straně hranic. Krásný zážitek z dopoledního lyžování můžete vystřídat odpolední zábavou nebo relaxací. Třeba každý den, protože při dovolené na Lipně můžete využít velmi zajímavé slevy!

Do dovolené na Lipně se zamilujete od první minuty

Ubytovat se v blízkosti přehrady Lipno a naplánovat si dovolenou plnou aktivit nebude snadné. Je jen málo míst, které nabízí tolik fantastických zážitků na jednom místě. Jeden týden vám nebude stačit. Díky nadmořské výšce jsou v okolí Lipna perfektní podmínky pro lyžování a těšit se můžete nejen do výborně vybavených českých skiareálů, ale i do skiareálů rakouských, které máte vzdálené jen pár minut. A co ve chvíli, kdy odepnete přezky lyžáků a otřepete sníh z bundy? Stačí se jen rozhlédnout kolem! Zaplavte si v aquaparcích, dopřejte si wellness nebo odpočívejte aktivně a pusťte se do nové sportovní aktivity v některém z krytých sportovišť. S dětmi jistě nemůžete vynechat Hopsárium nebo Stezku korunami stromů.

Nemáte zimních radovánek dost? Zkuste tratě pro běžky nebo vyměňte obuv a pusťte se na led. Samozřejmě ne na tenký, ale na upravenou Ledovou magistrálu! Že si nemůžete dovolit takovou útratu? Můžete! Na Lipně jsou pro vás připraveny atraktivní slevy, ušetřit můžete až tisíce!

Grenzgenial, průvodce po kraji i lepších cenách

Turistický průvodce Grenzgenial je možné zakoupit za 200 Kč nebo na vás bude čekat jako dárek zdarma u některého z lipenských ubytovatelů. Díky průvodci se dozvíte nejen řadu užitečných informací, ale především získáte dlouhý seznam zajímavých slev. Slevy uplatníte ve skiareálech, v půjčovnách, v lyžařské škole. Zakoupíte zvýhodněné vstupenky do solné jeskyně, na výstavu, do aquaparku nebo na bowling.  

Váš pobyt se slevami Grenzgenial

Nemusíte si pořizovat lyžařské vybavení, stačí si jej vypůjčit. Třeba v půjčovně lyží Intersport Hochficht, kde zaplatíte cenu půjčení jen za jeden den a druhý den máte zdarma. Zároveň můžete v areálu získat slevu na skipas 3 eura. Ještě atraktivnější slevu vám nabídne skiareál Sternstein. Pro druhou osobu máte skipas zdarma, což je úspora 30 euro. A protože sníh neznamená jen sjezdové lyžování, vyzkoušejte běžky nebo brusle. Ve Frymburku je půjčují jako 1+1 zdarma. Zvýhodněné vstupné vás čeká i na unikátní výstavu Svět pod hladinou.

Příklady slev s Grenzgenial

  • 1+1 celodenní skipas zdarma ve skiareálu Sternstein (úspora 30 EUR

  • sleva 15 € na čtyři 1denní skipasy ve Skiareálu Hochficht

  • 1+1 jednodenní nebo večerní skipas pro 2.osobu zdarma ve Skiparku Frymburk

  • zapůjčení lyžařského a snowboardového vybavení na 2 dny za cenu 1 dne ve Skiareálu Hochficht

  • vstup zdarma pro 2. osobu do solné jeskyně Wellness Hotelu Frymburk
  • 1+1 zapůjčení bruslí ZDARMA v půjčovně Řezáč Frymburk

Seznam všech slev najdete na webu Grenzgenial. Slevová knížka platí až do 30. června, využít jí tak můžete i na jaře. 

Lipno.card nabitá slevami

Na Lipně vycházejí hostům vstříc a snaží se o to, aby si mohli dopřát zážitků co nejvíce. K ubytování můžete získat zdarma Lipno.card, která vám otevře brány k desítkám atraktivních slev. S Lipno.card máte možnost získat skipasy se slevou, a to v hlavní i vedlejší sezóně nebo slevu na večerní lyžování. Vychutnat si můžete i cenově zvýhodněná wellness centra nebo sportovní areály. Dětské hopsárium bude jistě úžasným zážitkem z dovolené, díky Lipno.card mohou děti déle dovádět. Hlad po zážitcích jistě brzy vystřídá ten opravdový. Lipno card.nabízí slevy do mnoha restaurací. Ve vaší peněžence nesmí chybět od prvního dne.

Váš pobyt s Lipno.card

Zapůjčíte si set vybavení v půjčovně INTERSPORT Rent a získáváte slevu 15 % na skipas. Díky Lipno.card máte možnost dalších slev 10 % a 20 % na vícedenní skipas a ty se dají sčítat se slevou 15 %! Kdo má vlastní vybavení jistě nepodcení servis a navoskování. S Lipno.card vás bude stát o stokoruny méně. Pro sebe už zlevněný skipas máte, teď ještě ten pro děti. Dětský skipas pořídíte o 10 % levněji a večerní lyžování máte dokonce za polovinu. Raději byste večer odpočívali ve vlídném a hřejivém prostředí? Můžete. Wellness centrum Amenity Sport vám odečte 20 % slevu. A co zábava pro děti? Bobová dráha nabízí jízdy zdarma a hopsárium dokonce prodloužený pobyt o celou hodinu! S Lipno card objevíte i mnoho dalších výhod. Detailní popis slev s Lipno.card najdete v brožuře.

Další příklady zajímavých slev s Lipno.card

  • sleva 10% na konzumaci v restauraci Lanovka po 16:00

  • sleva 50% na vstupné na Vítkův Hrádek 

  • sleva 30% na vstupné do muzea Fotoateliér Seidel v Českém Krumlově

Krásná dovolená za hezčí cenu je před vámi!

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: