Lipno.cz-Volný čas-In-line bruslení-Jezerní in-line stezka na Lipně

Jezerní in-line stezka na Lipně

Téměř 19 km dlouhá trasa z Frymburku přes Lipno nad Vltavou a Přední Výtoň až na Frýdavu nabízející neustálý kontakt s Lipnem.

Jezerní inline stezka ve Frymburku

Díky častému zvlnění, mírným zatáčkám a drobným stoupáním působí stezka velmi rozmanitě a rozhodně nebude nudit. Při průjezdu městečkem Frymburk se pak přímo nabízí občerstvení na jedné z místních restauračních zahrádek na náměstí. Inline stezka vede z Frymburku přes Lipno nad Vltavou do Přední Výtoně.

Úsek z Frymburku do Lipna nad Vltavou je v noci osvětlen. Trasa je vhodná i pro začátečníky a děti, pouze v úseku u kempu Frymburk se doporučuje začátečníkům při prudším sjezdu do levotočivé zatáčky přibrzdit, je zde také možnost přidržování se zábradlí. 

Pokud chcete využít převoz Frymburk-Frýdava, upozorňujeme, že trasa z Přední Výtoně na Frýdavu není propojena inline stezkou, ale je po veřejné silnici, není tak úplně vhodná pro začátečníky - v takovém případě doporučujeme naplánovat požadovanou délku trasy tak, že se vrátíte zpět po stezce.

 Trasa Jezerní in-line stezky z Frymburku na Frýdavu:

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: