Lipno.cz-Volný čas-Adrenalinové aktivity-Bobová dráha Lipno nad Vltavou

Bobová dráha Lipno nad Vltavou

Bobová dráha SlidelandLipně nad Vltavou je velmi oblíbenou a hojně navštěvovanou atrakcí pro aktivní strávení volného času na Lipně. Nabízí ideální zábavu pro děti i dospělé. Nachází se v Lipně nad Vltavou v blízkosti areálu Lipno-Kramolín. Díky instalovanému vytápění je v provozu celoročně.

Bobová dráha v Lipně nad Vltavou

Svojí délkou, rozmanitostí a umístěním v krásné přírodě s úchvatnými výhledy na Lipenské jezero se bobovka v Lipně řadí ke světové špičce, v Česku je mnohými znalci hodnocena jako vůbec nejlepší.

Pohodlné boby pro 1 až 2 osoby s gumovými kolečky jsou bezpečné a velmi lehce ovladatelné, takže jejich obsluhu zvládnou i malé děti. Velice oblíbená je také kontrola rychlosti jízdy na radaru, která soutěživým návštěvníkům umožňuje porovnat navzájem jejich výkony.

Provozní doba:

Otevřeno celoročně. V létě od 9:00 do 21:00. Na jaře, na podzim a v zimě od 10:00 do 18:00 každý den.

Kontakty:

LIPNO SLIDE , a.s.
Slupečná 301
382 78 Lipno nad Vltavou

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: