Lipno.cz-Volný čas-Activity Park Médi Kubíka je rájem pro sportování dětí i dospělých

Activity Park Médi Kubíka je rájem pro sportování dětí i dospělých

Rodinný park v krásné přírodě, plný sportovních a zábavných atrakcí, umožňuje aktivní trávení volného času všem členům rodiny. Park se rozkládá na kraji městyse Frymburk, jehož malebné domy se odráží na hladinu Lipna. V létě i zimě si tak z vrcholku areálu užijete pohádkové výhledy na okolní krajinu.

V srdci šumavské přírody pod frymburským kopcem Marta na vás čeká rodinný park Médi Kubíka plný aktivit v létě i zimě. Poznáte okolní přírodu i s jejími obyvateli a dosyta se vyřádíte při různých sportech. Bohatá nabídka aktivit vychází vstříc rodinám s dětmi jakéhokoli věku. Jejich různorodost zajistí, že se nikdo nebude nudit.

V létě si zasportujete na souši i ve vodě

Máte-li v sobě soutěživého ducha, určitě se vydejte po Kubíkově naučné stezce. Řešením úkolů se můžete probojovat až k odměně od samotného Médi Kubíka. Kromě zajímavých zastávek na vás čekají Kubíkovy sportovní hry (skok do dálky, střelba na bránu a na koš) a malé lanové centrum. Nenasytní obyvatelé mini ZOO (kozy, králíci) ocení vaši návštěvu ze všech nejvíc – na ranči si můžete říct o jejich nakrmení.

Stezkou zábava zdaleka nekončí. Vodní megaskluzavka vám v parném létě dopřeje pořádné osvěžení, protože měří 85 metrů. Další sklouznutí nabízí sumertubing s nafukovacími čluny. Na kopec nemusíte šlapat pěšky, ale nechat se vyvézt, stejně jako v případě sjezdu kopce s trojkolkou.

Ještě o něco víc pohybu si užijete na fotbalgolfu, který v sobě spojuje to nejlepší z minigolfu a fotbalu. Ve wakeareálu si můžete vypůjčit veškeré vybavení pro wakeboarding.

Lyžařský výukový park pro malé i nejmenší zajistí plnohodnotné zimní radovánky

Aktivity Park Médi Kubíka se pyšní největším výukovým hřištěm zimních sportů na Šumavě. Přesto tu vládne příjemná rodinná atmosféra díky tomu, že se nemusíte probíjet davy lidí. Vaše děti se tak v klidu naučí na lyžích nebo snowboardu a jako celá rodina si užijete spoustu legrace.

Ve skiareálu na vás čekají dvě modré sjezdovky, Relax s délkou 620 m a Tiger dlouhá 650 m, na něž vás vyveze vlek s pomou. Pro výuku dětí jsou v Dětském parku připravené dva „kouzelné koberce“, neboli přepravní pásy. Na děti se také každoročně těší certifikovaní instruktoři. Vaše ratolesti se dosyta vyřádí na dráze pro snowtubing, třech dětských slalomech a lyžařském kolotoči.

Park je denně udržovaný pomocí rolby a čtyřech zasněžovacích děl. Lyžařské a snowboardové vybavení si můžete půjčit ve vedlejším městečku Frymburku.

Zaparkujete zdarma a dobře se najíte i napijete

Autem můžete pohodlně přijet až k parku. Zaparkujete zdarma na parkovišti u hlavní silnice, které je hned vedle vchodu do areálu. U vstupu na vás čeká první občerstvení, kde se osvěžíte nanuky, pitím nebo si vyberete sladkosti k mlsání. Uvnitř parku najdete strategicky umístěný bufet Ranč u Tří Anč, ze kterého díky výhledu na celý areál můžete kontrolovat děti dovádějící na atrakcích. Kromě teplých a studených nápojů můžete zahnat hlad teplým jídlem. Pro tu správnou pohodu si tu koupíte buřty a opečete je na jednom z ohnišť. Ta najdete rozmístěná po celém parku spolu s připraveným dřevem na táborák.

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: