Lipno.cz-Sněhové zpravodajství Lipno

Sněhové zpravodajství Lipno

Aktuální sněhové zpravodajství a lyžařské podmínky ze skiareálu Lipno a okolních skiareálů na rakouské straně - skiareálu Hochficht a Sternstein. Aktuality k upraveným běžeckým stopám a bruslení na Ledové magistrále.

Aktualizováno dne 21.3.2022 08:00 

Na Lipně panuje krásné slunečně počasí a i přes jarní teploty se stále lyžuje, přijeďte si užít poslední dny lyžování.

Běžecké trasy v okolí Lipna

Frymburk - Kaliště


Skiareál Lipno

  • zprávy ze Skiareálu Lipno: "Od pondělí 21. března dojde k zastavení lanové dráhy Lipno Express. Lanovka bude procházet pravidelnou údržbou před letní sezónou, a rozjede se znovu před velikonočními svátky. Lyžování to ale nijak neohrozí. Stále bude možné si užívat jarní lyžovačky. Ke sjezdovkám je možné se dostat z parkoviště P2 a využít lanovou dráhu Lipenská. Od ní se pak už pohodlně dostanete i k lanovce Promenádní. Lyžovat se bude na sjezdovce Lipenská, Promenádní, Vyhlídka, Dámská a lišáka Foxe. Od 19. března navíc platí ceny vedlejší sezony a poslední večerní lyžování bude konat v neděli 20. března."


zdroj: https://www.holidayinfo.cz/cs/locinfo/kramolin


Skiareál Hochficht


Skiareál Sternstein

  • Skiareál Sternstein je v provozu. Jezdí se na 3 sjezdovkách, v provozu je i dětský park. Ukončení sezony je naplánováno na 27. března 2022.
  • Využijte skvělou slevu s knížkou Grenzgenial, kdy druhá dospělá osoba lyžuje celý den zdarma v rámci akce 1+1. Více info zde
Více informací o skiareálu Sternstein

Skipark Frymburk

  • SkiPark Frymburk je již mimo provoz, sezona byla ukončena 20. března.
Více informací o skiparku Frymburk

Běžecké trasy v Rakousku Schöneben

Ledová magistrála - bruslení na zamrzlém Lipenském jezeře

21.3.2022 8:00: Lipno rozmrzlo a je tak vhodné pouze pro otužilce, hromadného bruslení jsme se tak tuto zimu bohužel nedočkali.

Více informací o bruslení na Lipenském jezeře

Veškeré informace jsou aktualizovány dle oficiálních webových stránek jednotlivých areálů.

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: