Lipno.cz-Aktuality-Za lyžováním na Hochficht skibusem nově přes Přední Výtoň

Za lyžováním na Hochficht skibusem nově přes Přední Výtoň

Publikováno 13. ZÁŘÍ 2011

Letní sezona na Lipně pořádně ještě neskončila, přesto už jsou v plném proudu přípravy na tu zimní. Jednou z prvních velmi zajímavých novinek pro letošní zimní sezonu je pravidelný skibus za atraktivním lyžováním na rakouský Hochficht také z druhé strany Lipna - přes Frymburk, Lipno nad VltavouPřední Výtoň. Skibus přes rakouský hraniční přechod Guglwald doplní skibus z druhé strany Lipna  - Horní Plané a okolí. 

„Provozovatelé hotelů a penzionů z Frymburka, Lipna nad Vltavou a Přední Výtoně se shodli, že atraktivní rakouské lyžování na Hochfichtu je od Lipenska vzdáleno jenom několik minut jízdy, a toho je třeba využít,“ řekl Martin Řezáč ze společnosti Lipno Marketing.

Ubytovatelé na Lipně budou díky výrazným slevám na skipasy moci nabídnout balíčky ubytování, skipasu a skibusu za velmi lákavé ceny. Děti do deseti let například na Hochfichtu lyžují za pouhé 1 euro na den.

Zdroj: Lipno Marketing, Českokrumlovský deník

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: