Lipno.cz-Aktuality-Za lyžováním na Hochficht skibusem nově přes Přední Výtoň

Za lyžováním na Hochficht skibusem nově přes Přední Výtoň

Letní sezona na Lipně pořádně ještě neskončila, přesto už jsou v plném proudu přípravy na tu zimní. Jednou z prvních velmi zajímavých novinek pro letošní zimní sezonu je pravidelný skibus za atraktivním lyžováním na rakouský Hochficht také z druhé strany Lipna - přes Frymburk, Lipno nad VltavouPřední Výtoň. Skibus přes rakouský hraniční přechod Guglwald doplní skibus z druhé strany Lipna  - Horní Plané a okolí. 

„Provozovatelé hotelů a penzionů z Frymburka, Lipna nad Vltavou a Přední Výtoně se shodli, že atraktivní rakouské lyžování na Hochfichtu je od Lipenska vzdáleno jenom několik minut jízdy, a toho je třeba využít,“ řekl Martin Řezáč ze společnosti Lipno Marketing.

Ubytovatelé na Lipně budou díky výrazným slevám na skipasy moci nabídnout balíčky ubytování, skipasu a skibusu za velmi lákavé ceny. Děti do deseti let například na Hochfichtu lyžují za pouhé 1 euro na den.

Zdroj: Lipno Marketing, Českokrumlovský deník

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: