Lipno.cz-Aktuality-Velikonoční pobyty v Hotelu Svatý Tomáš

Velikonoční pobyty v Hotelu Svatý Tomáš

Publikováno 10. BŘEZEN 2015

Velikonoce budou letos až začátkem druhé poloviny dubna a to už by mohlo jaro ťukat na dveře i na horách. A na sjezdovkách zároveň stále ještě ležet sníh! A tak se při velikonočním pobytu na horách budete moci radovat z jara deroucího se zbytky sněhu ke slunci, možná se již budete moci kochat jarem v plném rozpuku. A pravděpodobně bude možné pojmout velikonoční pobyt i sportovně a zalyžovat si na některém z blízkých lyžařských areálů na české i rakouské straně Šumavy (Lipno, Sternstein, Hochficht).

Dopřejte si po dlouhé zimě dokonalý odpočinek od každodenního shonu a zároveň si zpříjemněte Velikonoce romantickým velikonočním pobytem na horách - uprostřed lesů Šumavy v nádherném prostředí našeho Hotelu Svatý Tomáš.

A kromě velikonočního dárku vás rovněž po celou dobu velikonočního pobytu čeká speciální velikonoční menu v hotelové restauraci!

Přijeďte vyhlížet jaro k nám na Šumavu - na Svatého Tomáše a si užít Velikonoce 2015 na horách při velikonočním pobytu s dárkem.

Jsme jedním z nejjižněji položených hotelů v Čechách.

U NÁS BUDE JARO PRVNÍ! :-)

ZOBRAZIT DETAIL VELIKONOČNÍHO POBYTU V HOTELU SVATÝ TOMÁŠ

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: