Lipno.cz-Aktuality-Trofeo Niké BOHEMIA 2011 - Přehlídka historických vozidel na Lipně

Trofeo Niké BOHEMIA 2011 - Přehlídka historických vozidel na Lipně

Publikováno 25. ČERVENEC 2011

V rámci propagační akce Trofeo Niké BOHEMIA 2011 si budeme na Lipně moct prohlédnout přehlídku historických vozidel v čele se závodní Tatrou šestinásobného vítěze rallye Paříž-Dakar pana Karla Lopraise. Příjezd vozidel do Lipna nad Vltavou je naplánován na sobotu 30. července v 14:00 hodin.

TROFEO NIKÉ BOHEMIA 2011 je projekt zaměřený na podporu turistického ruchu v České republice. Smyslem je propagace jednotlivých krajů, měst a obcí na pozadí exkluzivních historických automobilů – čili odvětví, které naši zemi za dob první republiky významně proslavilo. Projekt spočívá ve spanilé jízdě kolony dvou desítek historických vozidel v čele se závodní Tatrou šestinásobného vítěze rallye Paříž-Dakar Karla Lopraise, která proběhne ve dnech 29.-31. července 2011. Trasa mapuje během tří dnů nejzajímavější místa Jižních Čech z hlediska domácího i zahraničního cestovního ruchu jako jsou přírodní krásy, technické a kulturní památky.

Harmonogram jízdy historických vozidel:

1. etapa odstartuje dne 29. července v 09.00 hodin z českobudějovického náměstí Přemysla Otakara II. a navštíví Hlubokou nad Vltavou, Bechyni, Zvíkovské Podhradí a Písek

2. etapa zavítá, dne 30. července, na zámek Kratochvíle, do Prachatic a Volar a poté se spanilá jízda přesouvá překrásnou pošumavskou krajinou do Lipna nad Vltavou a Českého Krumlova.

3. etapa zmapuje severovýchodní oblast kraje, spanilá jízda přijede potěšit přihlížející diváky do Třeboně, Jindřichova Hradce a cílovým městem je Tábor, kde spanilá jízda končí dne 31. července 2011, v 15.00 hodin.

Hlavním organizátorem projektu je společnost International Sports Marketing s.r.o., mediálním partnerem projektu je RÁDIO IMPULS a nestranný měsíčník všech automobilistů orientovaný na historii motorismu Motor Journal.

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: