Lipno.cz-Aktuality-Skiareály Lipno, Sternstein a Hochficht představily novinky

Skiareály Lipno, Sternstein a Hochficht představily novinky

Publikováno 5. ŘÍJEN 2012

Všechny tři lyžařské areály v okolí Lipna již představily ceníky lyžařských skipasů pro nadcházející lyžařskou sezonu 2012/13, proto Vám nyní přinášíme představení jejich nabídek.

Skiareál Lipno

Začneme doma v Čechách, Skiareál Lipno pro tuto sezónu i přes navýšení vstupních nákladů zachoval ceny dětského lyžování na loňských hodnotách, k nepatrnému zvýšení cen došlo pouze u skipasů pro dospělé. Také tento rok mají návštěvníci možnost ušetřit 20% na vícedenních (3 dny a více) skipasech s kartou hosta Lipno Card. Slevy se na rozdíl od minulého roku netýkají krátkodobých skipasů.

Vstup do dětského Foxparku kapitána Lipánka bude i tento rok zdarma. Děti do 6-ti let lyžují tento rok za symbolických 20 Kč na den.

Kompletní ceník Skiareálu Lipno naleznete zde.

Skiareál Hochficht

Největší lyžařský areál v okolí Lipna plánuje zahájení lyžařské sezony 2012/13 na 7. prosince, v případě dobrých sněhových podmínek ještě dříve. Výraznou novinkou, která jistě potěší návštěvníky Hochfichtu ubytované na Lipně, je možnost libovolně využít, které dny v týdnu budete lyžovat. Nic vás nebude tlačit, prostě si dovolenou naplánujete sami podle sebe. Na výběr budou skipasy s možností výběru libovolných tří, nebo čtyř dnů lyžování v týdnu (od pondělí do pátku). Tato nabídka platí v rámci pobytových balíčků lipenských ubytovatelů kombinujících zvýhodněné ubytování + skipas, případně také skibus.

Další velkou výhodou k zajištění pohodlí je obdržení skipasu do ruky přímo u ubytovatele, na Hochfichtu vás tak nic nebude zdržovat, z auta půjdete rovnou k lanovce. Nabídky ubytovatelů naleznete v sekci lyžařských pobytových balíčků na Lipno.cz (v příštích dnech bude postupně docházet k  navýšení nabídek v této sekci, ubytovatelé balíčky dávají dohromady).  

Rodiny s dětmi mají na Hochfichtu skvělou možnost využít rodinný bonus s kterým děti do 10-ti let (rok narození 2003 a mladší) při zakoupení balíčkového skipasu jedním z rodičů platí pouze €2 na den. U skipasu „tři dny z pěti“ tedy za dítě do deseti let zaplatíte pouhých 6 EUR, u skipasu „čtyři dny z pěti“ 8 EUR. Děti do 19-ti let (ročník 1994 a mladší) lyžují díky zvýhodněnému tarifu JUKI za dětské ceny.

Kompletní ceník skipasů na Hochficht naleznete na stránkách Hochficht.at.

Skiareál Sternstein

Sternstein je na úkor Lipna a Hochfichtu návštěvníky často opomíjen, kdo ovšem jednou pozná jeho kouzlo, nedá na něj dopustit. Lyžování na skvěle upravených nepřeplněných sjezdovkách bez čekání, navíc s pohodlnou kabinkovou lanovkou a moderním dětským parkem jsou velkým trumfem tohoto lyžařského areálu.

Podobně jako Hochficht i Sternstein nabídne návštěvníkům Lipna možnost balíčků s lyžováním v libovolných dnech v týdnu. Je pouze na vás, které dny v týdnu budete chtít lyžovat, na výběr budou varianty tří a čtyř dnů od pondělí do pátku.

Během pracovního týdne zažijete nejen prázdné sjezdovky, ale také lyžování za zvýhodněné ceny.

Kompletní ceník Skiareálu Sternstein naleznete na stránkách Sternstein.at

Samostatné skipasy na Hochficht a Sternstein si můžete za zvýhodněných podmínek koupit také v půjčovnách Lipno Centrum.

Zdroj informací: lipno-sternstein-hochficht.cz, sternstein.at, hochficht.at, lipnoservis.cz

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: