Lipno.cz-Aktuality-Rallye Český Krumlov 2016

Rallye Český Krumlov 2016

Publikováno 25. KVĚTEN 2016

Již tento víkend 27. - 28. května proběhna 44. ročník Rallye Český Krumlov. Zahájení proběhne v pátek 27. května v 15:57 na výstavišti v Českých Budějovicích a slavnostní vyhlášení výsledků bude 28. května na večer v Jelení zahradě v Českém Krumlově. 

I Lipno se jako již tradičně zapojí do této akce. Na Lipně se pojedou v sobotu dvě rychlostní zkoušky, první ve 14:09 a druhá v 16:25, poté jezdci opouští Lipno a vrací se do Českého Krumlova na slavnostní vyhlášení. Na Lipně se také můžete těšit na servisní místo, kde si vozy lze prohlédnout z blízka. 

V sobotu bude uzavřena půjčovna koloběžek u Stezky korunami stromů a také bude omezen provoz Stezka busu, poslední na Stezku korunami stromů pojede v 11:00 a zpátky v 11:30, dále bude přístup na Stezku korunami stromů pouze lanovkou.

Kompletní informace o 44. Rallye Český Krumlov 2016 hledejte na webu www.rallyekrumlov.cz.

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: