Lipno.cz-Aktuality-Přijeďte si užít jaro na Lipno

Přijeďte si užít jaro na Lipno

Publikováno 15. DUBEN 2016

Jaro na Lipně je stejně krásné jako ostatní roční období v roce a tak si přijeďte užít například prodloužený víkend na Lipno, které Vám v tomto období nabídne velké množství volnočasových aktivit. Cyklostezky jsou již připravené, takže si lze sebou na Lipno vzít kola či in-line brusle a pokud se Vám je nechce vozit sebou, pak jsou na Lipně připraveny půjčovny, kde mají veškeré vybavení. V provozu je i Stezka korunami stromů nebo například Adventure golf. A když nevyjde počasí pro užívání si aktivní dovolené venku, tak můžete navštívit Aquapark, Hopsárium nebo město Český Krumlov či vzdálenější Hlubokou nad Vltavou

Připraveno je i několik akcí. Například v květnu se můžeme těšit na Zahájení letní turistické sezóny Lipno 2016 nebo Rallye Český Krumlov 2016.

A aby jste se neztratili ve velkém množství ubytovacích zařízení na Lipensku, tak navštivte náš katalog ubytováníneváhejte nás kontaktovat a my Vám s výběrem ubytování pomůžeme.

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: