Lipno.cz-Aktuality-Na Hochfichtu se bude lyžovat již tuto sobotu

Na Hochfichtu se bude lyžovat již tuto sobotu

Tak jsme se dočkali, rakouský skiareál Hochficht nedaleko českých hranic díky kombinaci intenzivního technického zasněžování a přírodního sněhu od této soboty 13. prosince otevírá první sjezdovky (Wenzelwiese dlouhou 700 metrů a dětský park Fichtl Kids Park dlouhý 150 metrů)

Připravit alespoň část sjezdovek se provozovatelům skiareálu podařilo v rekordním čase také díky masivní investici 30 milionů do zasněžovacího systému, která se tedy začíná velmi rychle vyplácet. 

Lanovky budou v provozu denně od 8:30 do 16:00. Cestu na Hochfict si můžete zkrátit jízdou převozem z Horní Plané, ušetříte tak 25 km cesty. Převoz jezdí každou hodinu od 7:30 (jízdní řád zde).

V sousedním skiareálu Sternstein bude v provozu pouze dětský park, český Skiareál Lipno by rád sjezdovky zprovoznil během příštího týdne.

zdroj: Lipno-Sternstein-Hochficht.cz, Hochficht

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: