Lipno.cz-Aktuality-Na Hochfichtu se bude lyžovat již tuto sobotu

Na Hochfichtu se bude lyžovat již tuto sobotu

Publikováno 12. PROSINEC 2014

Tak jsme se dočkali, rakouský skiareál Hochficht nedaleko českých hranic díky kombinaci intenzivního technického zasněžování a přírodního sněhu od této soboty 13. prosince otevírá první sjezdovky (Wenzelwiese dlouhou 700 metrů a dětský park Fichtl Kids Park dlouhý 150 metrů)

Připravit alespoň část sjezdovek se provozovatelům skiareálu podařilo v rekordním čase také díky masivní investici 30 milionů do zasněžovacího systému, která se tedy začíná velmi rychle vyplácet. 

Lanovky budou v provozu denně od 8:30 do 16:00. Cestu na Hochfict si můžete zkrátit jízdou převozem z Horní Plané, ušetříte tak 25 km cesty. Převoz jezdí každou hodinu od 7:30 (jízdní řád zde).

V sousedním skiareálu Sternstein bude v provozu pouze dětský park, český Skiareál Lipno by rád sjezdovky zprovoznil během příštího týdne.

zdroj: Lipno-Sternstein-Hochficht.cz, Hochficht

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: