Lipno.cz-Aktuality-Kostkománie a Giganti doby ledové v létě na Lipně

Kostkománie a Giganti doby ledové v létě na Lipně

Publikováno 31. KVĚTEN 2016

S pomalu přicházejícím létem se na Lipně opět začíná dít spousta zajímavých akcí. Letos se můžeme těšit i na dvě velké výstavy.

KOSTKOMÁNIE,

největší interaktivní výstava modelů z LEGO kostek, kterou naleznete v Amenity Resertu Lipno. Brány do světa LEGO kostiček se otevírají 4. června 2016 v 11:00 hodin slavnostním zahájením. Těšit se můžete na více jak 7 000 000 kostek, 250 modelů a soch a 50 mega staveb. Navíc se jako již tradičně budete mít možnost zapojit do stavby největšího LEGO města v České republice. Výstava potrvá do 31.8.2016.

GIGANTI DOBY LEDOVÉ

Tato výstava Vás zavede do minulosti staré 10 000 let. Budete zde mít možnost poznat tehdejší největší a nejznámější obyvatele naší planety. Těšit se můžete na 18 vyhynulých tvorů z doby ledové ze všech koutů světa. Modely byly vytvořeny dle nejnovějších věděckých poznatků. Výstava Vás seznámí nejenom s pravou podobou zvířat, ale i s jejich způsobem života. Výstava bude probíhat od 11. června 2016 do 11. září 2016 hned vedle centrálního parkoviště (u chaty Lanovky) na Lipně. 

 

Pokud se chystáte v létě na Lipno, tak si nenechte výstavy ujít. A pokud by jste si chtěli na Lipně užít letní dovolenou, tak je na čase rezervovat si ubytování. S rezervací Vám pomůže náš katalog ubytování.

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: