Lipno.cz-Aktuality-Konečně dobré zprávy pro milovníky zimních sportů!

Konečně dobré zprávy pro milovníky zimních sportů!

Publikováno 15. LEDEN 2012

Konečně dobré zprávy pro milovníky zimních sportů!
První víkend této zimy, kdy podmínky téměř ve všech lyžařských areálech na Lipně a v okolí byly přímo dokonalé.

Slunce nad hlavou, kvalitní sníh, jen pár minut ve frontě, takové byly i oba dny na Hochfichtu.

Sobotní den byl ještě příznivější, v neděli byla v tomto areálu hlava na hlavě, zřejmě se to rychle rozkřiklo. Doporučujeme proto něšetřit dovolenou, a už vůbec ne tu starou, a do jihočeských a rakouských hor vyrazit v týdnu. Teď to stojí rozhodně za to!
Ačkoliv vodní hladina na Lipně zamrzla doslova přes noc, hornoplanským "ledoborcem" se stále ještě můžete přeplavit na druhý břeh a dál pokračovat na SchönebenHochficht.


Pro běžkaře právě Schöneben nabízí nevšední zážitky na téměř 80ti kilometrech upravených běžeckých tratích. A pokud by Vám ve výbavě něco chybělo, navštivte půjčovnu a prodejnu Sport Haderer přímo u parkoviště areálu.
Jak již bylo napsáno, vodní hladina zamrzla skutečně během sobotní noci, ještě pár dnů si však musíme počkat na oblíbené bruslení.
Takže všeho nechte a vzhůru do hor!
 

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: