Lipno.cz-Aktuality-Koloběžkový Rožmberkap 2016

Koloběžkový Rožmberkap 2016

Publikováno 30. ČERVEN 2016

V sobotu 2.7.2016 od 10:00 se uskuteční v Rožmberku nad Vltavou masový závod koloběžek ,,Koloběžkový Rožmberkap 2016,,. Závod pořádá MÚ Rožmberk nad Vltavou a Maharal travel ve spolupráci se svazem Koloběžek ČR. Závod proběhne na třech uzavřených trasách. Startovat se bude vždy z náměstí v Rožmberku nad Vltavou. První tři závodníci ve všech kategoriích si odnesou hodnotné ceny. Pro ostatní je připraven oběd a nápoj zdarma. Součástí celé akce bude i bohatý doprovodný program, ukázky krasojízdy a kolokuriozit, soutěže pro děti a další. 

Koloběžky i helmy bude možno zapůjčit přímo v den konání akce na náměstí Rožmberku nad Vltavou. Doporučujeme si koloběžku a helmu rezervovat zde.

Program:

  • 09:00 - 09:30 Registrace závodníků všech kategorií (registrace pro závodníky v kategorii hlavního závodu a Kološtafety nejpozději do 12h.)
  • 11:00 Start pro závodníky dětské kategorie – DO 12 (náměstí v Rožmberku nad Vltavou) – 3km
  • 13:00 Start hlavního závodu kategorie PRO
  • 15:30 Kološtafeta; Zápis do Guinessovy knihy rekordů, Vyhlášení výsledků závodu a předání cen, Koncert kapely: GinFis

Více informací na www.rozmberkap.cz

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: