Lipno.cz-Aktuality-Just Ride! 2017 - skiareál Lipno

Just Ride! 2017 - skiareál Lipno

Publikováno 19. LEDEN 2017

sobotu 21.1.2017 přivítá skiareál Lipno tour s názvem JUST RIDE! 2017. Skiareál Lipno a místní Snowpark Lipno je druhou zastávkou této tour a těšit se můžete na bohatý program. Tato akce se na Lipně bude konat poprvé. 

A co Vás čeká?

Test centrum:

 • Test centrum je základem této akce. Otestovat si zde budete moci výbavu většina značek, které jsou na českém trhu. Testování je zdarma. Jediné co pro to budete muset udělat je registrace ve Freeride.cz stánku.

Snowpark v top setupu:

 • Snowpar Lipno pro Vás bude připraven jak jen to nejlíp půjde a věřte tomu, že to bude top stav.

Samosebou.cz Chill-out:

 • Samosebou.cz je projekt firmy Eko-Kom, která se stará o recyklaci odpadu a spolupráce s Just Ride! se tak akce stává ekologickou akcí. V Samosebou.cz chill-outu budete moci relaxovat v křeslech z recyklovaných materiálů, dozvedět se zajímavosti z oblasti třídění odpadů, zasoutěžit si o zajímavé ceny či si nabít svůj mobilné telefon. 

Sony Action Cam Film Your Run:

 • Sony zde představí své Action Cam, které jsou velmi dobře hodnoceny v prestižních testech. Na tyto camery bude také natočena celá akce.

Horsefeathers Stores Waxing Point & More:

 • Značka Horsefeathers vám zde představí outerwear kolekce, které si budete samozřejmě moci otestovat. Kromě toho si bude moci nechat udělat například servis Vašeho prkna či si zasoutěžit o hodnotné ceny.

Temple Store Free Coaching:

 • Templestore zde bude mít tým profesionálních trenérů s licencí, kteří Vám ukažou jak na začátky snowboardingu či jak se zlepšit ve snowparku.

Jack Daniels Fire Bar on Snow:

 • Na kopci můžete navštívit chill-out s barem společnosti Jack Daniels, kde si budete moci dát něco lahodného z jejich sortimentu. Samozřejmě nebude chybět ani hřejivý oheň.

Kids Snowboard Tour 2017 by Snowboardel & Horsefeathers:

 • Budoucnost snowboardingu je pro nás důležítá a myslíme proto i na ty nejmenší. Ve stanovém městečku nebo ve snowparku se pojede závod pro mladší 15-ti let a Ti nejlepší budou oceněni cenami právě od Snowboardelu a Horsefeathers. Všem se budou sčítat body za celou šestidílnou tour a Ti nejlepší budou odměněni sponzoringem právě od Snowboardelu a Horsefeathers.

Horsefeathers Jib Contest:

 • Každou zastávku uzavíráme právě Jib Contestem. Závodit se bude ve snowboardingu a ve freeskiingu ve stanovém městešku na jedné překážce. Ti nejlepší si odnesou ceny od partnerů akce.

Red Bull Saurus:

 • Celou akci ozvučí Red Bull Saurus, jedná se futuristickou event káru.

KitKat Relax zóna:

 • Kitkat pro Vás přichystá relax zónu, kde si lze dát pauza na fatboyích a u toho například surfovat na internetu díky Wi-Fi zdarma. V KitKat zóně se také můžete nechat vyfotit se svými kamarády.

Fire Afterparty by Jack Daniels:

 • Celou akci zakončí afterparty kterou si pro Vás připravila společnost Jack Daniels. Těšit se můžete na hostesky, welcome drinky, focení a DJs. Akce proběhne v Exil Summer & Winter Music Clubu. Vstup bude 50,-Kč.

Skiareál Lipno navíc nabízí naprosto skvělé lyžařské podmínky, tak neváhejte a doražte již v pátek a zůstaňte do neděle ať si to zde můžete užít naplno. Ubytování si vyberte na www.lipno.cz/ubytovani

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: