Lipno.cz-Aktuality-Ideální podmínky pro zimní sporty

Ideální podmínky pro zimní sporty

Publikováno 26. LEDEN 2017

Blíží se víkend a skiareály v okolí Lipna stále nabízí skvělé podmínky k lyžování. Lyžuje se ve všech areálech a to na Lipně, ve Frymburku, na Sternsteinu i na Hochfichtu. Navíc letos je zima více než parádní a tak se lyžuje nejenom na umělém sněhu, ale také na přírodním. Pro vyznavače běžek sjou v okolí skiareálu upraveny běžecké stopy. Běžkovat lze také na Lipenském jezeře. 

Ve skiareálu Lipno se navíc tento víkend bude konat druhý závod série Českého poháru ve snowboardcrossu. Více se dozvíte zde www.lipno.cz/aktuality/cesky-pohar-ve-snowboardcrossu-2017

Letos nám počasí přeje natolik, že se již dá bruslit také na Lipenském jezeře, kde jsou prohrnuty jak lokální okruhy, tak je propojen Frymburský okruh s Přední Výtoní a s Lipnem nad Vltavou. Zabruslit si tedy lze na zhruba 13 kilometrech ledové dráhy :-) Led je stále místy hrbolatý.

 

I tento víkend by mělo být dle předpovědi slunečné počasí, tak neváhejte a přijeďte si užít sněhu a sluníčka na Lipno. Ubytování pohodlně rezervujete v našem katalogu ubytování na www.lipno.cz/ubytovani

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: