Lipno.cz-Aktuality-Aktuální sněhové podmínky ze skiareálu v okolí Lipna

Aktuální sněhové podmínky ze skiareálu v okolí Lipna

Publikováno 24. ÚNOR 2017

Je opět před víkendem a tak Vám přinášíme aktuální sněhové podmínky ze skiareálu v okolí Lipna. Ačkoliv přišla do areálů obleva, tak sněhové podmínky pro lyžování jsou stále dobré. 

Děti mají jarní prázdniny, tak neváhejte a přijeďte si ještě užít sníh dokud je. Pro rezervaci ubytování využijte náš katalog ubytování na www.lipno.cz/ubytovani

Skiareál Lipno

Ve skiareálu Lipno se lyžuje na 40 až 100 centimetrech sněhu. V provozu jsou všechny sjezdovky i lanovky. Již zmiňovaná obleva však zapříčinila neupravenost běžeckých tras, takže na Lipně si již nezaběžkujete. Večerní lyžování v provozu denně od 18:00 do 21:00.

Tento víkend nás ve skiareálu Lipno čeká hned několik akcí:

Lipenský mistr

  • 25. - 26.2.2017
  • Závody na lyžích
  • Obří slalom - sjezd - slalom + trojkombinace

Temple snowboard days Lipno 2017

  • 25.2.2017 od 10:00
  • Snowboardové závody ve slopestylu

Program:

  • 10:00 - Rozježdění a trénink
  • 11:30 - Kvalifikace
  • 13:00 - 14:00 - Finálový závod ve slopestylu
  • 14:30 - Contest best trick combo na Billabong bongu a wallridu

Skipark Frymburk

Skipark Frymburk nabízí lyžování na 20 až 90 centimetrech sněhu. V provozu jsou také všechny sjezdovky a vleky. Navíc ve středu a v sobotu si zde můžete užít večerní lyžování od 18:00 do 21:00.

Skiareál Sternstein

Ve skiareálu Sternstein leží 30 až 50 centimetrů sněhu. Zatím se stále lyžuje na všech sjezdovkách a i všechny lanovky jsou v provozu. Běžecké trasy jsou již mimo provoz.

Skiareál Hochficht

Ve skiareálu Hochficht se lyžuje na 80 až 120 centimetrech sněhu. V provozu zde jsou všechny lanovky a sjezdovky mimo Schönbergabfahrt a Krumauer-Skiroute. Zde si stále přijdou na své milovníci běžeckého lyžování, na Schönebenu je upraveno 67 kilometrů stop jak pro klasické lyžování, tak pro bruslení.

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: