Lipno.cz-Aktuality-Aktuální sněhové informace k 19. lednu

Aktuální sněhové informace k 19. lednu

Publikováno 19. LEDEN 2015

Přinášíme Vám souhrnné informace o sněhových podmínkách ze skiareálů v okolí Lipna k 19. lednu. Lipenské skiareály hlásí ideální podmínky, lyžuje se na poloprázdných sjezdovkách bez front.

Skiareál Lipno

Otevřeno je víc jak 6 km sjezdových tratí na kterých leží kombinace 30 – 50 cm technického a přírodního sněhu. V provozu jsou všechny lanovky včetně tří pojízdných koberců v dětském výukovém hřišti Fox park. O víkendu jsme se také dočkali přírodní sněhové nadílky, kdy připadlo 12 cm nového sněhu. Otevřeno je každý den od 8:30 do 16:00, večerní lyžování pak od 18:00 do 21:00.

Skiareál Hochficht

Hochficht v sobotu obhájil zlatou hvězdou inspektora TV Nova (celá reportáž zde) a také hlásí skvělou formu, co se lyžařských podmínek týče - v provozu jsou všechny lanovky a 17 km sjezdovek, na kterých leží 45-55 cm sněhu, včetně vrstvy čerstvého přírodního. Lyžuje se denně od 8:30 do 16:00, večerní lyžování pak od 17:00 do 20:30 (každou středu a pátek). Restaurace, škola i půjčovna jsou otevřeny denně.

Skiareál Sternstein

Nejmenší lyžařský areál na Lipně je také v plném provozu, otevřeny jsou všechny sjezdovky (přes 5 km) a lanovky. Výška sněhu je 25-40 cm. Lyžuje se denně od 8:30 do 16:15.

Zdroj informací: oficiální stránky Skiareál Lipno, Skiareál Hochficht, Skiareál Sternstein, Skipark Frymburk, HolidayInfo

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: