Lipno.cz-Aktuality-Aktuálně ze skiareálu v okolí Lipna

Aktuálně ze skiareálu v okolí Lipna

Publikováno 19. LEDEN 2017

Skiareály v okolí Lipna nabízejí stále skvělé podmínky. Lyžuje se ve všech areálech, a to ve skiareálu Lipno, Sternstein, Hochficht a ve Skiparku Frymburk. Areály nabízejí parádní lyžování na 40 až 100 centimetrech sněhu. Skiareál Hochficht se může pochlubit až 170 centimetry sněhu. Lyžuje se na poloprázdných sjezdovkách.

Dokonce i milovníci běžek si přijdou na své. Skiareály ve svém okolí nabízejí kilometry upravených tratí. 

Dnes se navíc do areálů vrátilo slunečné počasí, které by podle předpovědi mělo vydržet celý víkend, tak neváhejte a přijeďte si užít víkend na Lipno a zalyžujte si v jednom ze čtyřech středisek. Ubytování si vyberete v našem katalogu ubytování.

Pro bruslaře již tak skvělou zprávu nemáme. Nebruslí se a zatím ani nevypadá, že by se o víkendu bruslit dalo. Led v posledních dnech zasypal sníh, který komplikuje údržbu. Nyní se nachází na původní ledové ploše voda a zmrzlá vrstva sněhu.

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: