Lipno.cz-Aktuality-Aktuálně ze skiareálu v okolí Lipna

Aktuálně ze skiareálu v okolí Lipna

Publikováno 1. PROSINEC 2016

Máme pro Vás aktuální informace ohledně otevření lyžařských areálů v okolí Lipna. Teploty pod bodem mrazu přejí zasněžovací technice a navíc dnes má napadnout i přírodní sníh a tak se zahájení lyžařské sezony 2016 / 2017 velmi rychle blíží. 

Prvním areálem, který zahájí lyžařskou sezonu je Skiareál Hochficht, který vše odstartuje již zítra a to 2.12.2016. Ve skiareálu bude v provozu čtyřsedačková lanovka Hochfichtbahn a pojízdný pás v dětském Fichtl Kids parku. Ze sjezdovek se můžete těšit na FIS sjezdovku Standartabfahrt a dětský park. Lyžovat se bude každý den od 8:30 do 16:00.

Hned den na to bude následovat otevření Skiareálu Lipno a to v sobotu 3.12.2016. Těšit se můžete na otevření sjezdovek Jezerní, Spojovací, Dámské a Fox parku. Na Lipně je také pro první lyžaře, kteří vystoupí z lanové dráhy Jezerní připrav dárek v podobě tří denního skipasu, vstupu na Stezku korunami stromů a poukazu do gastro provozů ve skiareálu Lipno.

7.12.2016 pak plánuje otevření Skiareál Sternstein, tak snad bude počasí i nadále přát. Zde se zatím intenzivně zasněžuje a připravuje, aby jste si i zde mohli užít pohodlné lyžování.

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: