Pink House Lipno

Lipno nad Vltavou 33, Lipno nad Vltavou |

Ubytování v Pink House Lipno

S konfigurací 8+KK, tento rekreační dům nabízí šest dvoulůžkových pokojů, každý pečlivě zařízený, aby poskytoval maximální pohodlí a soukromí pro až 12 hostů. Ať už plánujete rodinnou dovolenou nebo setkání s přáteli, Pink House Lipno je ideální volbou.

Společenské prostory

Centrálním bodem domu je útulná společenská místnost, která slouží jako srdce domova, kde se mohou hosté shromáždit, sdílet příběhy a užívat si společné chvíle. Zimní zahrada a slunečná terasa jsou dalšími vrcholy, nabízející idylický výhled a prostor pro relaxaci v klidu a pohodě.

Vybavení a soukromí

Vybavení a zázemí domu je navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám rodin i menších skupin, ať už hledáte únik do přírody, prostor pro oslavy nebo prostě jen klidné místo pro odpočinek a obnovu. Soukromí, které Pink House Lipno nabízí, umožňuje organizování nezapomenutelných oslav a setkání v intimním a přátelském prostředí.

Exkluzivní rezidence

Tato exkluzivní rezidence je tak více než jen ubytováním; je to místo, kde můžete tvořit vzpomínky, objevovat krásu Lipenska a užívat si nekonečné pohodlí a pohostinnost. Vyberte si Pink House Lipno pro vaši příští dovolenou a zažijte dokonalou harmonii pohodlí, přírody a nezapomenutelných zážitků.

Služby a možnosti

Mazlíčci povoleni
Grilování
Úschovna kol
Konferenční místnost

Vybavení ubytování

Lednice
Kuchyňka

Mapa a okolí Pink House Lipno

Je dobré vědět

Check in:
15:00 - 20:00
Check out:
06:00 - 10:00
Poptávka ubytování:

Potřebujete poradit s rezervací?
Zavolejte nám na 603 478 117

  • Nejnižší cena přímo od majitele
  • Rezervace bez poplatků a provize
  • Jednáte přímo s ubytovatelem

Ceník ubytování

Aktuální cenu a dostupnost ubytování najdete na odkazu:

Prohledat web: