Design Penzion Vejrovna

Přední Výtoň 53, Přední Výtoň |
Parkování Snídaně v ceně WiFi TV

Designový penzion Vejrovna nabízí luxusní ubytování apartmánového typu v bývalé Schwarzenberské hájence z roku 1828-1832. Hájenka se nachází v klidném prostředí mezi vodní nádrží Lipno a hraničním přechodem Guglwald (AT).

Atelier Bambas, který navrhl jak design interiérů tak i podobu střešních zahrad, včetně snídaňové a večerní terasy, dbá při postupné rekonstrukci především na to, aby zde byl zachován genius loci této historické stavby a zároveň zakomponoval do těchto prostor designové a technické prvky, které povýší ubytování na jedinečný zážitek.

Rekonstrukce objektu, která trvá od roku 2003, si od samého začátku kladla za cíl, aby se každý apartmán stal výtvarným originálem.

Se stejným záměrem se postupuje i v rekonstrukci ostatních prostor tohoto domu, ať jde o budoucí recepci, kuchyni, restauraci, vinný sklep či vinotéku, která vznikne na místě bývalé stáje. Z plánovaných sedmi apartmánů jsou v současné době k dispozici čtyři, včetně apartmánu pro handicapované osoby. Koupelny jsou vybaveny keramikou od společnosti Villeroy & Boch, samozřejmostí je podlahové vytápění, pro klidný spánek slouží dubové postele s těmi nejkvalitnějšími matracemi a ložním prádlem.

Pět hektarů pozemků a lesa, které se rozkládají kolem samotného penzionu, zajišťují jeho návštěvníkům jistotu klidné relaxace. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, která je podávána formou švédského stolu.

Služby a možnosti

Mazlíčci zakázani
Parkování
Úschovna kol
Snídaně v ceně

Vybavení ubytování

Koupelna se sprchou
Připojení k internetu
Televize

Mapa a okolí Design Penzion Vejrovna

Je dobré vědět

Check in:
14:00 - 20:00
Check out:
do 10:00
Poptávka ubytování:
  • Nejnižší cena přímo od majitele
  • Rezervace bez poplatků a provize
  • Jednáte přímo s ubytovatelem

Ceník ubytování v Design penzion Vejrovna:

Děti do 10 let nejsou dovoleny
Děti 10 - 12 let 550,-Kč / dítě / den
Dospělý, pobyt na 1 noc 1038,-Kč / osoba / den
Dospělý, pobyt na 2 a více nocí 888,-Kč / osoba / den (cena zahrnuje snídani)
Pejsci, kočičky a jiná zvířátka nejsou dovolena

Ubytování pouze na jednu noc je vyšší o 150,-Kč. Po dobu probíhající rekonstrukce, která nemá vliv na vysokou kvalitu ubytování, je cena za osobu a noc o 100–200,-Kč nižší a začíná na 888,-Kč na osobu a noc.

  • KONZUMACE VLASTNÍCH JÍDEL A NÁPOJŮ V OBJEKTU NENÍ DOVOLENA

 

 

Prohledat web: