Camping Frymburk

Frymburk 184, Frymburk |

Camping Frymburk se rozprostírá na břehu lipenského jezera v blízkosti malebného městyse Frymburk. Areál kempu je velký 4,5 ha a nabízí 140 míst s elektrickými přípojkami (6 amp), z toho 25 komfortních míst s přípojkou na vodu a odpad a 4 komfortní místa se soukromou koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo). Pronajmout si můžete kompletně vybavené economy a luxusní mobilní domky a víkendovou chatu Chalet. Mobilní domky mají 2-3 ložnice pro až 6 osob, vybavenou kuchyň s ledničkou, nádobím, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, sprchu, toaletu, terasu se zahradním nábytkem. Z domků je krásný výhled na jezero. Parkovat auto můžete u domků.

Návštěvníkům kempu dále nabízíme moderní sanitární zařízení, pračky, sušičky, mrazák, servisní místo pro obytná auta a výlevku pro chemické WC, možnost uschování kol v uzamčené garáži a vlídné a přátelské jednání.

Celý areál kempu je pokryt bezdrátovým internetem, který mohou hosté za poplatek využívat. Zdarma je zde wi-fi point poblíž recepce.

Camping je vzdálen asi 800 metrů od města Frymburk. Kolem náměstí jsou útulné restaurace s venkovními terasami. Nachází se zde obchody, pošta, bankomat, prodejna suvenýrů, tenisové kurty, benzinová pumpa, motokáry, lékárna a zdravotní středisko. Nalézá se tam také několik výtečných restaurací a kaváren.

Hranice s Rakouskem je od kempu vzdálena přibližně 25 km. Proto je poloha campingu ideální i pro jednodenní výlety do Alp či Solné Komory. Na recepci Vám vždy rádi pomůžeme a poskytneme informace o předpovědi počasí.

Camping Frymburk je v provozu od 27. dubna do 16. září 2018. Recepce je denně otevřena od 8 do 12.30 a od 13.30 do 18 hod., v hlavní sezóně 1.7. - 23.8. do 20 hod.

Sportovní možnosti

Koupání a rybaření je možné přímo v kempu na naší 800 metrů dlouhé pláži. Zde se nachází i půjčovna lodí, šlapadel, paddle boardů, surfů, plachetnic. Ze sportovního využití nabízíme stolní tenis, plážový volejbal, basketbal nebo vodní park s trampolínami houpačkami a ledovými horami na vodě, pro ty nejmenší máme 3 dětská hřiště. Areál kempu je osvětlen, oplocen a hlídán 24 hodin denně.

Ve Frymburku lze využít velký krytý bazén s tobogánem, wellness a saunováním ve Wellness Hotelu Frymburk.

V obci Lipno nad Vltavou (8 km) je minigolf, bobová dráha, sportovní hala, Stezka korunami stromů, Království lesa, Hopsárium a aquapark. Nalézá se tam mnoho restaurací a kaváren.

Přímo kolem našeho kempu vede zcela nová osvětlená cyklostezka z Frymburku do Lipna nad Vltavou a dále do Přední Výtoně, vede po rovince a je vhodná také pro in-line brusle. Z cyklostezky je krásný výhled na jezero, Frymburk a kemp a na trase jsou umístěna odpočívadla.

V kempu organizujeme výlety s průvodcem na kanoích či raftech. Pro skupiny nabízíme zajištění sportovního, kulturního programu po celou dobu pobytu. Camping Frymburk je ideálním výchozím místem jak pro pěší, tak pro cyklistické výlety do přírody, v okolí naleznete spoustu zajímavých hradů a zámků, jako například Český Krumlov, Rožmberk, Hluboká nad Vltavou, Vítkův Kámen a další.

Pro děti

Náš maskot žabák Frymba chodí v našem kempu a rozdává dětem sladkosti! Zažijete zábavu a průvod po kempu s naším žabákem.

V kempu je pláž 800 m dlouhá vhodná ke koupání s pozvolným vstupem do vody, vodní park s trampolínami a vodním volejbalem, plážová sprcha, půjčovna lodiček se šlapadly, loďkami a kanoemi, naučíte se zde surfovat s instruktorem. Dále pak 3 dětská hřiště, přímo kolem kempu vede cyklo-inline stezka na Lipno. V hlavní sezóně probíhají animace pro děti, organizované výlety, rafting, exkurze, cvičení a tancování.

Přijezd k objektu

Do kempu se dostanete z Českého Krumlova směr na Lipno, přijedete do Frymburka, kde zabočíte na Lipno a ihned na konci obce za mostem po pravé straně je velké parkoviště a recepce Camping Frymburk.

Frymburk 184, 382 79 Frymburk

GPS: bg 48.656 lg 14.17038

48°39´22´´N   14°10´11´´ E

Mapa a okolí Camping Frymburk

Poptávka ubytování:

Potřebujete poradit s rezervací?
Zavolejte nám na 420 380 735 284

  • Nejnižší cena přímo od majitele
  • Rezervace bez poplatků a provize
  • Jednáte přímo s ubytovatelem

Ceny v různých obdobích na všechny druhy ubytování (kempování, mobilní domky) si můžete spočítat sami v kalkulátoru cen na webu Camping Frymburk: http://www.campingfrymburk.cz/cs/calculator   anebo nám napište e-mailem na info@campingfrymburk.cz a rádi Vám přesnou cenu spočítáme.

Prohledat web: