Restaurace Olšina: Gastronomie s výhledem na šumavskou přírodu

Vychutnejte si nepřekonatelný gastronomický zážitek v Restauraci Olšina, kde se tradiční česká kuchyně snoubí s nádherným výhledem na šumavskou přírodu. Naše menu, sestavované šéfkuchařem, je zaměřeno na šumavské speciality a místní jídla, připravená z nejkvalitnějších surovin od místních dodavatelů. Hovězí maso a zvěřina, pocházející z bourárny Chvalšiny je v biokvalitě.

Konferenční prostory

S kapacitou 160 míst v hlavním sále, Mysliveckým salonkem pro 15 osob a novým altánem s grilem pro až 70 osob, je Restaurace Olšina ideálním místem pro uspořádání velkých rodinných oslav, svatebních hostin či firemních večírků. Profesionální catering a individuální přístup jsou samozřejmostí.

Nejen jídlo

Očekávejte nejen vynikající jídlo, ale i překrásné momenty s výhledem na šumavskou přírodu, které dodají vašemu stravování jedinečnou atmosféru. Ať už se rozhodnete pro oběd v teple letního dne v našem altánu nebo večeři ve svitu svíček v Mysliveckém salonku, Restaurace Olšina je místem, kde se každé jídlo stane nezapomenutelným zážitkem.

Těšíme se na vaši návštěvu a příslib, že strávené chvíle v Restauraci Olšina budou pro vás nejenom gastronomickým, ale i vizuálním zážitkem.

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: