Lipno.cz-Restaurace Lipno-Restaurace Frymburk-Restaurace N.10

Restaurace N.10

Frymburk 10, Frymburk | Telefon: 702090616 | Web: Webové stránky

Pokud jste ve Frymburku a hledáte vytříbený kulinářský zážitek, nehledejte nic jiného než Restaurant Frymburk 10. Naše plně klimatizovaná restaurace nabízí příjemnou atmosféru, kde si můžete vychutnat lahodný oběd nebo večeři s přáteli a rodinou.

Naším cílem je nabídnout klidné a kultivované prostředí všem, kteří ocení kvalitní jídlo z čerstvých surovin a příjemnou obsluhu. Při příznivém počasí je možné sedět na terase s krásným výhledem do parku.

Náš vinný lístek je pečlivě sestaven a zahrnuje široký výběr vín z vyhlášených oblastí. Ať už jste znalci vína, nebo si jen rádi vychutnáte sklenku dobrého vína, jsme si jisti, že u nás najdete to, co hledáte.

Pro milovníky piva nabízíme na čepu Pilsner Urquell a Gambrinus. Naši nabídku nápojů doplňuje výběr koňaků, rumů a whisky.

K přípravě pokrmů české i mezinárodní kuchyně používáme jen ty nejčerstvější suroviny a na základě těchto surovin denně sestavujeme jídelní lístek, který uspokojí všechny chuťové preference.

Ať už hledáte místo na oběd, rodinnou večeři nebo obchodní schůzku, Restaurant Frymburk 10 je ideálním místem. Nabízíme vynikající gastronomický zážitek, který předčí vaše očekávání.
Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: