Lipno.cz-Restaurace Lipno-Restaurace Frymburk-Restaurace Maxant

Restaurace Maxant

Frymburk 80, Frymburk

Rodinná restaurace Maxant

Umístěná v malebném Hotelu Maxant***, naše rodinná restaurace je synonymem pro rozmanitost a kvalitu. Nabízíme bohatý výběr jídel české kuchyně, ryb, těstovin a moderních pokrmů jako je cheese burger.

Rozmanitý jídelní Lístek

Náš jídelní lístek je pečlivě sestaven tak, aby uspokojil každého gurmána. Ať už jste vegetarian, nebo milovník masových specialit, u nás si vybere opravdu každý.

Přátelské prostředí

Restaurace je nekuřácká a v letních měsících vás zve k posezení na příjemné terase před hotelem. Pro naše nejmenší strávníky máme připravené dětské židličkymalý dětský koutek s kuchyňkou na zimní zahradě.

Kapacita a sezónní nabídka

  • Velká restaurace: 60 míst

  • "Malá restaurace" / Salonek: 30 míst, ideální pro uzavřené společnosti

  • Zimní zahrada / Salonku: 20 míst

  • Letní terasa: 30 míst

Navštivte nás a užijte si nejen výjimečnou atmosféru, ale i speciální menu připravované pro různé příležitosti jako jsou Svatomartinské, Velikonoční či Valentýnské oslavy.

Provozní doba

Restaurace je otevřená denně od 11:00 do 20:00. Bufetová snídaně se podává od 8:00 do 10:00, a je dostupná nejen pro hosty hotelu, ale i pro veřejnost.

Nápojová karta

Mezi vybrané nápoje patří Pepsi Cola a Budějovický Budvar, což z naší nabídky dělá perfektní spojení pro každý pokrm.

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: