Lipno.cz-Restaurace Lipno-Restaurace Přední Výtoň-Restaurace Hotelu Sv. Tomáš

Restaurace Hotelu Sv. Tomáš

Svatý Tomáš 121, Svatý Tomáš

Přijměte naše srdečné pozvání do restaurace Hotel Svatý Tomáš. 

Restaurace a vinárna

Naše hotelová restaurace disponuje 50 místy a nabízí vynikající domácí kuchyni, a to jak české, tak mezinárodní speciality, včetně rybích a zvěřinových pokrmů. Pro ty, kdo hledají intimnější atmosféru, je tu naše zámecká vinárna. Nechybí ani konferenční místnost pro vaše obchodní schůzky či soukromé akce a letní restaurace na nádvoří hotelu pro ty, kteří preferují stolování pod širým nebem.

Letní restaurace a nádvoří

Zejména kolemjdoucí poutníci a cyklisté si zamilují naši letní restauraci na nádvoří, kde můžete chvíli odpočinout, nabrat nové síly a tekutiny, a posvačit či poobědvat ve stínu stromů. Nabízíme zde kromě standardního menu také maso a zeleninu grilovanou na dřevěném uhlí přímo na místě.

Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že u nás strávíte příjemné chvíle naplněné skvělým jídlem a pohostinnou atmosférou.

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: