Lipno.cz-Restaurace Lipno-Restaurace Lipno nad Vltavou-Cafe du Lac

Cafe du Lac

Lipno nad Vltavou 517, Lipno nad Vltavou | Telefon: +420 606 644 962 | Web: Webové stránky

Cafe du Lac je místem, kde se ocitnete jako byste byli na chvíli přeneseni z dovolené na Lipně přímo do cukrárny ve slunném Saint Tropez nebo romantické Paříži. Ponořte se všemi smysly do světa moderní francouzské cukrařiny a prožijte nezapomenutelný zážitek s originálními dezerty řemeslné výroby, které pro vás s láskou připravuje náš cukrářský tým pod vedením Michaely Fürstové. A co by to bylo za zážitek bez jiskřivých bublinek růžového šampaňského? Santé!

Dezerty řemeslné výroby

Nabízíme dezerty z lehkých pěn na bázi autentické mayské čokolády nebo z prémiových čokolád jako je VALRHONA, MICHEL CLUIZEL. Neodmyslitelnou součástí jsou madagaskarská vanilka a ovocná pyré nejvyšší kvality, domácí pralinky a tabulková čokoláda vlastní výroby.

Káva dělá den

V Cafe du Lac kládeme důraz na výběr kvalitní kávy Tonino Lamborghini. Nabízíme i výběrovou filtrovanou kávu z prémiových českých a zahraničních pražíren, jako jsou Doubleshot, Kmen, The Barn nebo Coffee Collective.

Řemeslná zmrzlina

Zmrzlinu připravujeme vlastními silami z čerstvých surovin přímo ve výrobně. Používáme pouze čerstvá ovocná pyré, prémiové ořechy a madagaskarskou vanilku.

Sladké potěšení z Cafe du Lac i u vás doma

Pro vaše slavnostní příležitosti či pro radost v běžný den vám rádi připravíme dezerty, narozeninové dorty, řemeslné croissanty či kváskové koláče do krabičky s sebou. Objednávky přijímáme telefonicky s minimálně týdenním předstihem.

Otvírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00
Rezervace není nutná.

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: