Lipno.cz » Volný čas a sport » Wellness a relaxace » Hotel & Spa Falkensteiner Bad Leonfelden

Hotel & Lázně Falkensteiner Bad Leonfelden

Vytisknout   Odeslat emailem   Sdílet   Velikost textu A A A

Nový hotel a lázně Falkensteiner leží uprostřed krásné přírody na okraji Kneippových a vzdušných lázní Bad Leonfelden v oblasti Mühlviertel, pouhých 10 minut z Vyššího Brodu.

Nový pohled na wellness - voda jako elixír života

Moderní stylová architektura, bohaté zázemí pro wellness, které se zaměřuje na "5 elementů pohody" podle bavorského kněze, propagátora vodoléčby a přírodní terapie Sebastiana Kneippa a přirozeně známý falkensteinerský servis a kulinářská kvalita dělají z návštěvy wellness hotelu Falkensteiner skutečný požitek. 

Tento čtyřhvězdičkový hotel nově definuje požitek. Užití si přírody, užití si klidu nebo užití si sportu. Falkensteiner nabízí nejlepší místo pro regenerační a aktivní dovolenou. 

Svět wellnessu a vodoléčby na ploše více než 2 000 metrů čtverečních.

Kneipp Living - zážitek pro tělo, ducha a mysl

Kneipp Living je název celostního wellness programu, který ukazuje, že Kneippovy praktické metody jsou více než jen chození ve vodě a využívání kombinace horkých a studených obstřiků. Dalšími důležitými prvky Kneippovy filozofie, mimo vodoléčby, jsou různá cvičení, zdravá strava, využívání bylinek a vyrovnaný životní styl. Moderní a povznášející verze těchto metod, kterou v lázních Falkensteiner aplikují, je "snadná" cesta k dosažení rovnováhy těla, duše a mysli.

Wellness zázemí hotelu a lázní Falkensteiner

  • Vnitřní a venkovní bazén s vnitřním vstupem a rozlehlé plochy pro ležení a opalování.

  • Saunový svět s parní lázní, infračervená kabina, bio-sauna, venkovní finská sauna. Kanál na plavání se studenou vodou a  vnitřním vstupem. Místnosti pro odpočinek a solária

  • 13 ošetřoven pro masáže, kosmetiku, koupele a zábaly. Vysoce kvalitní kosmetika St. Barth a Babor.

  • Privátní lázně pro dva.

  • Prostory pro kardiofitness a gymnastiku.

  • Rozsáhlý program pro sport a aktivity.

  • Diagnostický prostor.

  • Lázeňské lobby, občerstvení a wellness obchod s přírodními produkty z oblasti Mühlviertel (rašelina, chmel, sůl, horské byliny, seno).

Kontakty a příjezd:

Falkensteiner Hotel & Spa Bad Leonfelden
Wallseerstraße 10
4190 Bad Leonfelden
Oberösterreich/Österreich
Telefon: +43 (0)7213 / 20 68 7 911
Fax: +43 (0)7213 / 20 68 7 900
Www: www.badleonfelden.falkensteiner.com

Mapa příjezdu do hotelu Falkensteiner. Z Českých Budějovic pojedete směrem na Vyšší Brod a hraniční přechod Studánky, přejedete rakouské hranice a po necelých pěti kilometrech uvidíte hotel Falkensteiner na kopečku po levé straně, před městečkem Bad Leonfelden.