Lipno.cz » Volný čas a sport » Olympijský park Rio Lipno 2016 » Brány Olympijského parku Rio-Lipno se otevřou již tento pátek

Brány Olympijského parku Rio-Lipno se otevřou již tento pátek

Vytisknout   Odeslat emailem   Sdílet   Velikost textu A A A

Již tento pátek 5.8.2016 začnou Olympijské hry v Rio de Janeiru a s tím se také otevřou brány do Olympijského parku Rio-Lipno pro veřejnost, kde si budete moci vyzkoušet různé olympijské sporty, sledovat přenosy z Ria, ale také na Vás čeká bohatý doprovodný program. V pátek se můžete těšit například na koncert skupiny Portless či na premiéru nové multimediální show s názvem ,,Circle,,.

Program na pátek 5.8.2016:

  • 16:00 - Otevření centra Olympijského parku pro veřejnost. První možnost vyzkoušet si sportoviště a atrakce v srdci Olympijského parku.
  • 19:00 - Slavnostní zahájení na hlavním pódiu. Představení sportovišt Olympijského parku, nástup legend českého sportu a zapálení olympijského ohně. Tam Tam Batucada, bubenická show a karnevalová samba z oblastí Rio de Janeiro a Bahia. Pohybové vodní představení tanečnic Jednotky Rychlého Nasazení a vystoupení přední cheerleadingové skupiny Chilli Cheerleaders.
  • 20:00 - Koncert skupiny Portless
  • 21:30 - Vltava žije 2016 v maríně Lipno. Výpravná multimediální show “Circle” na vodní hladině Lipna vytvořená speciálně pro slavnostní otevření Olympijského parku Rio-Lipno agenturou Art4promotion.