Lipno.cz-Volný čas-Olympijský park Rio Lipno 2016

Olympijský park Rio Lipno 2016

Již toto léto se stane Lipno a jeho okolí jedním velkým sportovištěm v rámci letních olympijských her v Riu. Lipno nad Vltavou a okolní obce Vám nabídnou možnost vyzkoušet si všechny letní olympijské, ale i neolympijské sporty na modernizovaných sportovištích. Bude připraven bohatý program pro rodiny s dětmi, přímé přenosy z Ria na velkoplošných obrazovkách, telemosty z Ria a spoustu koncertů a zábavy pro všechny a to po celou dobu konání olympijských her v Riu. A pokud to bude možné, objeví se na Lipně při návratu z Ria i samotní olympionici. Sledujte naše stránky, kde Vás budeme o průběhu příprav olympijského parku a o dění přímo v parku průběžně informovat.

%adsense_336x280%

Olympijské hry v Riu se konají od 5.8.2016 do 21.8.2016. Chystáte-li se tento termín na Lipno, tak si neváhejte rezervovat ubytování již teď, jelikož ubytovací kapacity na tento termín se velmi rychle plní. Rezervace ubytování

Zdroj: www.olympijskypark.cz

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: