Se začínající sezonou přišel i nový turistický průvodce Grenzgenial 2015/2016, kde najdete spoustu slev, které lze uplatnit na Lipensku, v příhraničí Rakouska a Bavorska. Průvodce platí jak pro letní, tak pro zimní sezonu. Uplatnit slevy lze do 31.5.2016. 

Do programu jsou zapojeny například aquaparky, půjčovny sportovního vybavení, wellness, rozhledny, vyhlídkové plavby, golf, adrenalinové zážitky, výstavy, lyžařské areály ale i stravovací zařízení na Lipensku. 

Cena průvodce je 200,-Kč a zakoupit se dá v informačních centrech na Lipensku nebo třeba u ubytovatelů. Slevy v průvodci jsou natolik hodnotné, že stačí využít jednu až dvě slevy a investice do průvodce se Vám vrátí zpět. V některých ubytovacích zařízeních lze získat průvodce zdarma k určitým typům pobytu. 

Seznam ubytovacích zařízení, ve kterých lze získat k určitým typům pobytů turistického průvodce Grenzgenial 2015/216 zdarma:

Prodejní místa:

  • Infocentra: Turistické centrum Lipenska (vedle aquaworldu - Lipno nad Vltavou), Infocentrum Frymburk, Infocentrum Černá v Pošumaví, Infocentrum Horní Planá, Infocentrum Vyšší Brod, Infocentrum Nová Pec, Infocentrum Český Krumlov

  • Ubytovací zařízení Horní Planá: Hotel Jenišov, Penzion U Pešků, Apartmány Záhořovo Lože, Penzion Slunečnice

  • Ubytovací zařízení Vyšší Brod: Penzion U Candrů, Penzion Inge, Hotel Šumava, Penzion Herbertov, Apartmán Vyšší Brod

  • Ubytovací zařízení Rožmberk nad Vltavou: Hotel U Martina, Školicí a ubytovací zařízení Rožmberk (Český Pošta)

  • Ubytovací zařízení Zátoň: Sport Hotel Zátoň

  • Ubytovací zařízení Český Krumlov: Hotel Garni Myšší Díra, Villa Margarita

  • Ostatní prodejní místa: Hypermarket Globus České Budějovice, Wave Sport České Budějovice a Lipno nad Vltavou, čerpací stanice Armex Oil Studánky a Dolní Dvořiště, Sportovní půjčovny Lipno Centrum Lipno nad Vltavou a Frymburk, Půjčovna a Sport Josef Řezáč Frymburk, Rybářský sport U Pešků Horní Planá

Více informací na oficiálních stránkách www.grenzgenial.cz

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: