Lipno.cz-Volný čas-ČEZ Lipno Sport Festival 2022 startuje

ČEZ Lipno Sport Festival 2022 startuje

Lipno v srpnu vítá všechny sportovní nadšence. Na co všechno se můžete těšit v rámci ČEZ Lipno Sport Festival 2022?

Největší sportovní svátek na jihu Čech odstartuje na Lipně už v pátek 12. srpna. Letos se koná už jubilejní 10. ročník. Slavnostní punc výročnímu ročníku dodává letos taktéž výjimečně prodloužený a nabitý program a účast obrovských osobností českého sportu - mj. například Jaromíra Jágra, Kateřiny Neumannové či Barbory Strýcové.

ČEZ Lipno Sport Festival 2022 totiž potrvá celkem 11 dní. Během nich si budou moci zájemci vyzkoušet nejrůznější sporty. Nebyli bychom na Lipně, aby mohly zůstat stranou sporty vodní, jako je například kiteboarding. Dojde ale i na méně tradiční disciplíny jako slack line, biketrial či BMX freestyle.

Vrcholný cyklistický svátek ČEZ Kolem Lipna

Vrcholem celého programu pak bude sobotní cykloakce ČEZ Kolem Lipna. Závod je určen všem, kteří chtějí zažít atmosféru sportovní soutěže, ale i stát se součástí pohodové sestavy stejně nadšených lidí a užít si víkendové odpoledne.

Předepsáno totiž není ani potřebné sportovní vybavení, účastnit se tedy můžete s libovolným kolem. Nezáleží ani na vaší aktuální fyzické kondici. V tomto případě totiž platí poněkud upravené známé heslo, že není důležité vyhrát, ale odvézt si zážitek.

V pelotonu se objeví i známá jména. Na Lipně tak svoje dovednosti ukáže Jaroslav Kulhavý, který je mistrem světa z roku 2011 a olympijský vítěz z Londýna z roku 2012. Těšit se návštěvníci mohou i na inspirativní osobnost úspěšného paralympionika Jiřího Ježka.

Za kulturou s ČEZ i s dětmi

ČEZ Lipno Sport Festival 2022 je ideální akcí pro celou rodinu. Chybět totiž v rámci doprovodného programu nebude ani ani vyžití pro děti v podobě podvečerní pohádky nebo dětská diskotéka.

Pokud budete mít dostatek zážitků pro tělo, jednoznačně se dočkáte i vyžití pro ducha. Pátek a sobota totiž vždy bude ve znamení ČEZ Energy festu. A ten s sebou přinese hned několik koncertů. Playlist je více než atraktivní, vystoupí Xindl X, Monkey Business, Aneta Langerová nebo Jana Kirchner.

Program Lipno Sport Festu 2022

Program Lipno Sport Fest 2022

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: