Rekreační Park Riviera Lipno

Lipno nad Vltavou 500, 382 78 Lipno nad Vltavou - ukázat na mapě

Podrobný popis objektu:

Ubytování v rekreačním Parku Riviera Lipno přináší komfort mezinárodního rekreačního střediska uprostřed krásné šumavské přírody přímo na břehu Lipna. 

Rekreační Park Riviera Lipno disponuje apartmány různých typů a velikostí. Ubytování je možné ve studiích (bez ložnice) 1+kk (40 m2), v apartmánech s jednou ložnicí - 2+kk (50-60 m2), v apartmánech s dvěma ložnicemi - 3+kk, které mohou být jednopodlažní či mezonetové (75 – 90 m2), v apartmánech se třemi ložnicemi - 4+kk, též jednopodlažní či mezonetové (85 – 115 m2).  Většina bytů má balkon nebo terasu s výhledem na Lipno.

Kuchyňská linka je plně vybavená kuchyňskými spotřebičemi a nádobím (lednice, trouba, varná deska - sklokeramická nebo elektrická, digestoř, mikrovlna, kávovar, varná konev).

U každého apartmánu je možnost parkování.

Studio (2 dospělí + 2 děti)

Apartmán bez ložnice (40m2), obývací místnost, chodba, koupelna se sprchovým koutem, oddělené WC. V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout, manželská postel a rozkládací gauč = možnost přistýlky (vhodné pro 2 děti), TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí. V některých studiích je myčka. Z každého studia je možné vyjít na terasu či balkon.

Apartmány 2+kk s jednou ložnicí (2-4 osoby)

2+kk (50-60m2) – obývací pokoj, ložnice, chodba, koupelna, oddělené WC. V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a rozkládací gauč = možnost přistýlky ((vhodné pro 2 děti), TV, SAT.

V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí, některé mají myčku. V ložnici je manželská postel. Některé apartmány mají navíc v ložnici nebo v obývacím pokoji palandu nebo jednu až dvě postele. Většina apartmánů má terasu. V této kategorii je i jeden invalidní byt.

Apartmány s dvěma ložnicemi 3+kk (4-6 osob)

3+kk (75-90m2) – apartmány jsou jednopodlažní, mezonetové nebo podkrovní.

Jednopodlažní: obývací pokoj, 2x ložnice, chodba, koupelna, jedno až dvě WC. V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč (v některých apartmánech je rozkládací = možnost přistýlky), TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí, většina apartmánů má myčku. V první ložnici je manželská postel, ve druhé je manželská postel nebo dvě samostatné postele. Některé apartmány mají navíc v ložnici nebo v obývacím pokoji palandu nebo jednu až dvě postele. Apartmány mají terasu nebo balkon. V této kategorii je i jeden invalidní byt.

Mezonetový (dvoupodlažní): obývací pokoj, 2x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), 2x WC. Apartmány mají terasu nebo balkon.

První podlaží – obývací pokoj, chodba, koupelna (dle dispozice), WC, točité schody do druhého podlaží. V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč (v některých apartmánech je rozkládací = možnost přistýlky), TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí.

Druhé podlaží – 2x ložnice, koupelna, WC. V první ložnici je manželská postel, ve druhé je manželská postel nebo dvě samostatné postele. Některé apartmány mají navíc v ložnici dvě postele.

Podkrovní (dvoupodlažní): obývací pokoj, 2x ložnice, chodba, koupelna, WC. Většina apartmánů má terasu nebo balkon.

První podlaží – obývací pokoj, ložnice, chodba, koupelna, WC, šikmé schody do podkroví. V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč, TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí, většina apartmánů má myčku. V ložnici je manželská postel.

Podkroví - ložnice se čtyřmi postelemi.

Apartmány se třemi ložnicemi 4+kk (6-8 osob)

4+kk (85-115m2) – apartmány jsou jednopodlažní nebo podkrovní.

Jednopodlažní: obývací pokoj, 3x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), jedno až dvě WC (dle dispozice). V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč (v některých apartmánech je rozkládací = možnost přistýlky), TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí. V první ložnici je manželská postel, ve druhé je manželská postel nebo dvě samostatné postele, ve třetí je manželská postel nebo palanda nebo dvě samostatné postele. Apartmány mají terasu nebo balkon.

Podkrovní A,(dvoupodlažní): obývací pokoj, 3x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), jedno až dvě WC (dle dispozice). Apartmány mají terasu nebo balkon.

První podlaží – obývací pokoj, 2x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), jedno až dvě WC (dle dispozice), šikmé schody do druhého podlaží (podkroví). V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč, TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí. V první ložnici je manželská postel, ve druhé je manželská postel.

Podkroví – ložnice se čtyřmi postelemi.

Podkrovní B, (dvoupodlažní): stejná cenová kategorie, obývací pokoj, 4x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), jedno až dvě WC (dle dispozice). Apartmány mají terasu nebo balkon.

První podlaží – obývací pokoj, 3x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), jedno až dvě WC (dle dispozice), šikmé schody do druhého podlaží (podkroví). V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč, TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí. V první ložnici je manželská postel, ve druhé samostatná postel a ve třetí samostatná postel.

Podkroví – ložnice se čtyřmi postelemi.

Dvoupodlažní apartmán se třemi ložnicemi 165m2 (až 10 osob)

3+kk (165m2) – apartmán je dvoupodlažní s terasou. Obývací pokoj, 3x ložnice, chodba, dvě koupelny, dvě WC. Apartmán má terasu.

První podlaží: obývací pokoj, ložnice, chodba, koupelna, WC, točité schody do druhého podlaží. V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč, TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí. V ložnici je manželská postel. Druhé podlaží – v první ložnici je manželská postel a dvě samostatné postele, ve druhé ložnici je manželská postel a dvě samostatné postele, koupelna, WC,

Druhé podlaží: v první ložnici je manželská postel a dvě samostatné postele, ve druhé ložnici je manželská postel a dvě samostatné postele, koupelna, WC.

Stravovací služby

V každém apartmánu je kuchyňská linka plně vybavená kuchyňskými spotřebičemi a nádobím (lednice, trouba, varná deska - sklokeramická nebo elektrická, digestoř, mikrovlna, kávovar, varná konev).

V blízkém okolí je velký výběr restaurací všech kategorií.

Poskytované služby

 • Parkoviště otevřené
 • Internet / WiFi
 • Domácí zvířata
 • Bezbariérový pokoj

Vybavení pokojů

 • Televize
 • Lednice
 • Koupelna se sprchou
 • Kabelová televize
 • Internet / WiFi
 • Dětská postýlka
 • Balkón

Sportovní možnosti

 • Koupání

Stravování

 • Bez stravy

Nezávazná rezervace ubytování:

Během hlavní sezony lze rezervovat pouze týdenní pobyty od soboty.
Garantujeme nejnižší cenu bez poplatků přímo od ubytovatele.

Podobné ubytování v okolí:

Apartmán Lipánek
Lipno nad Vltavou
od 320 Kč za osobu
Apartmán Na Rozcestí
Lipno nad Vltavou
od 270 Kč za osobu
Apartmán Aviatik
Horní Planá
od 300 Kč za osobu