Řadový dům Frymburk

Frymburk 354, Frymburk |
Grilování WiFi Kuchyň Balkon/terasa

Řadový dům na Lipně ve Frymburku nabízí komfortní, útulné a zbrusu nové ubytování. Dům je vzdálen pouhých 200m od Lipna a je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, skupiny přátel ale i pro sportovce a další přiznivce aktivního odpočinku a to především pro nepřeberné množství aktivit, které oblast Lipenska nabízí.

Řadový dům se nachází v klidné lokalitě, v bezprostřední blízkosti Wellness Hotelu Frymburk (cca 5 min chůze), kde můžete využít širokou nabídku služeb jako např.: masáže, wellness procedury, saunový svět, aquapark, bowling, squash, solnou jeskyni a jiné.

Ve vzdálenosti 200 metrů od domu oceníte zvláště v letních měsících udržovanou písečnou pláž a také cyklostezku vhodnou jak na výlety na kolech nebo na in-line bruslení (Černá v Pošumaví - Frymburk - Lipno nad Vltavou). 

Kapacita řadového domu je 7-9 osob.

Budete se cítit jako doma...

Dům je vybaven wifi připojením na Internet, skvěle zařízenou kuchyní (lednička, myčka, elektrický sporák se sklokeramickou deskou, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, toastovač, nádobí), jídelním stolem pro 8 osob a dětskou židličkou. V obývacím pokoji se nachází rohová rozkládací sedací souprava , TV, DVD, krbová kamna a francouzské okno s výstupem na terasu.

Kapacita:  Počet osob 7 + 2, Počet ložnic: 4
Pobyt na méně než 7 dní je možný pouze v termínech mimo letní sezónu a jarní prázdiny (v případě last minuty - dle domluvy).

Služby a možnosti hotelu

Mazlíčci povoleni
Parkování
Grillování
Úschovna kol

Vybavení pokojů a apartmánů

Lednice
Kuchyňka
Balkon / terasa
Koupelna s vanou
Dětská postýlka
Dětská židlička
Připojení k internetu
Televize

Mapa a okolí Řadový dům Frymburk

Je dobré vědět

Check in:
od 14:00
Check out:
do 10:00
Poptávka ubytování:

Během hlavní sezony lze rezervovat pouze týdenní pobyty od soboty.

  • Rezervace bez poplatků
  • Nejnižší cena přímo od ubytovatele
  • Rezervace bez platební karty

Ceník týdenní pobytů v Řadový dům Frymburk:

Doba pobytu Řadový dům Frymburk
Mimo sezonu 12 000 Kč / týden
Jarní prázdniny) 14 700 Kč / týden
Červen 15 500 Kč / týden
Letní prázdniny 23 500 Kč / týden Akční cena 21 500 Kč/týden
Září 13 300 Kč / týden

K pobytům včetně letních prázdnin se hradí na místě spotřebovaná energie (viz níže). O jarních a letních prázdninách nabízíme pouze týdenní pobyty (v případě last minute - dle domluvy).

Ceník krátkodobých pobytů v Řadový dům Frymburk - mimo letní sezonu a jarní prázdniny:

 

Doba pobytu Řadový dům Frymburk
2 noci 6 000 Kč / pobyt
3 noci 7 600 Kč / pobyt
4 noci 9 500 Kč / pobyt
5 nocí 10 500 Kč / pobyt
6 nocí 11 200 Kč / pobyt

Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden. Při pobytovém týdnu je nástupním i odjezdovým dnem sobota (týká se jarních i letních prázdnin, červen a září dle volných termínů), čas nástupu 13h30-15h45 (dle jednotlivých typů domů). Ve dnech pondělí - páteknástup mezi 15 - 18h, po 18h za příplatek 300 Kč. Odjezd a předání objektu vždy do 10h.
Pro pobyty v jiném rozsahu ceník na vyžádání.

Příplatky a další poplatky

Místní poplatek obecnímu úřadu: 12 Kč /os. (12-72 let) a den + 3 Kč z ubytovací kapacity za každou os./den
Příplatek - pes: 80 Kč / 1 pes / noc (bez ohledu na typ rasy nebo velikost psa)
Vratná kauce: 3 000 Kč

Kauce je vratná v plné výši v termínu odjezdu při předání nepoškozeného objektu včetně nepoškozeného a kompletního majetku, při provedení řádného závěrečného úklidu (vyluxovat, vytřít, poklidit kuchyň, uklidit zahradu a dát věci na původní místo) a při dodržení podmínky, že objekt je nekuřácký, že dvorek slouží na parkování max. pro 1 auto (platí u atriového domu), při pobytu se psy: uklizení psích exkramentů na zahrádce/dvorku a před domem.

V případě zájmu mohou hosté závěrečný úklid objednat za příplatek 1 200 Kč.

K ceně pobytu se účtuje ještě spotřeba el. energie ve výši 2.50 Kč za 1 kWh. Průměrný doplatek za el. energii u týdenního pobytu v zimních měsících je cca 1 500 Kč, v letních měsících cca 500 Kč. V domě jsou krbová kamna, hosté si mohou také přitápět briketami (brikety k dostání ve Frymburku na benzínové pumpě nebo na náměstí). Přiměřená spotřeba vody studené i teplé je zahrnuta v ceně pobytu.

Prohledat web: