Hotel Orsino

Volarská 212, 382 26 Horní Planá - ukázat na mapě

Podrobný popis objektu:

Nově otevřený hotel Orsino je umístěný přímo na břehu přehrady Lipno, nachází v blízkosti několika lyžařských areálů - na české straně hranice můžete navštívit skiareál Kramolín, na rakouské straně středisko Hochficht. Ten se nachází pouze půl hodiny jízdy od hotelu a jeho poloha tak hostům umožňuje užít si kvalitní rakouské lyžování při ubytování za české ceny.

Svým vybavením uspokojí hotel Orsino i náročné klienty. K dispozici jsou jedno- a dvoulůžkové moderně a stylově zařízené pokoje, vč. jednoho bezbariérového. Z části pokojů je v zimě krásný výhled na zamrzlé jezero. Vybavení všech pokojů odpovídá 4* standardu - v každém pokoji naleznete koupelnu s WC, sprchovým koutem, velkým zrcadlem a fénem, telefon, TV, minibar, trezor, wi-fi připojení k internetu. Příjemný spánek vám zajistí postele z masivu s polohovatelnými rošty a kvalitními matracemi.

Jste unaveni po náročné cestě nebo po celodenním lyžování? Využijte možnosti relaxace v hotelovém wellness centru. Pro váš odpočinek je k dispozici vyhřívaný vnitřní bazén, relaxační zóna s polohovatelnými lehátky a finská sauna až pro 4 osoby, vše zasazené do moderního interiéru.

Dále mohou hosté po celý den navštívit moderně zařízenou restauraci s nádherným výhledem na Lipno, jejíž součástí je i prosklená terasa. Příjemný a profesionální personál vám nabídne speciality domácí i mezinárodní kuchyně, připravené vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Samozřejmostí je také široká nabídka nápojů, vč. kvalitních českých vín.

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj s manželským dvoulůžkem a možností přistýlky. Vybavení pokoje odpovídá 4* standardu. Naleznete zde koupelnu s WC, sprchovým koutem, velkým zrcadlem a fénem, telefon, TV a minibar. Samozřejmostí je wi-fi připojení k Internetu zdarma.

Jednolůžkový pokoj

Vybavení pokoje je stejné, jako vybavení pokojů dvoulůžkových a odpovídá 4* standardu. Naleznete zde koupelnu s WC, sprchovým koutem, velkým zrcadlem a fénem, telefon, TV a minibar. Samozřejmostí je wi-fi připojení k Internetu zdarma.

Dvoulůžkový pokoj bezbariérový

Dvoulůžkový pokoj s manželským dvoulůžkem, který je přizpůsoben potřebám handicapovaných hostů. Vybavení pokoje odpovídá 4* standardu i všem požadavkům pro bezbariérovost. Naleznete zde koupelnu s WC, sprchovým koutem, velkým zrcadlem a fénem, telefon, TV a minibar. Samozřejmostí je wi-fi připojení k Internetu zdarma.

Nezávazná rezervace ubytování:

Garantujeme nejnižší cenu bez poplatků přímo od ubytovatele.

Podobné ubytování v okolí:

Wellness Hotel Frymburk
Frymburk
od 900 Kč za osobu
Hotel Relax
Černá v Pošumaví
od 800 Kč za osobu
Hotel Vltava
Frymburk
od 570 Kč za osobu