Apartmánové domy PETR-A

Frymburk 295, 382 73 Frymburk - ukázat na mapě

Podrobný popis objektu:

Komfortní ubytování na v těsné blízkosti jezera Lipno v obci Frymburk v moderních apartmánových domech zcela nedávno dostavěných v lokalitě, která v sobě spojuje veškeré přednosti této turisticky a rekreačně velmi významné oblasti jižních Čech.

Celkem nabízíme ubytování na horách v 5 rekreačních apartmánových domech. Rekreační domy tvoří jeden souvislý objekt - apartmán P.E.T.R.A, mají však zcela samostatné vstupy. Vhodné ubytování pro rodiny s dětmi. Frymburk je ideálním místem, kde vaše rodinná dovolená s dětmi na Šumavě bude stát za to.

Vybavení apartmánu

  • každý apartmán nabízí: vlastní vchod a zahradu, 2 parkovací místa - 1 kryté, krytou venkovní terasu

  • kuchyně: elektrický sporák se sklokeramickou varnou deskou a digestoří, lednička, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač, kávovar

  • obývací pokoj: TV, DVD přehrávač, rádio a MP3 systém včetně satelitního přijímače

  • koupelna s WC na každém patře

  • 4 ložnice po dvou lůžkách - manželské a dětské ložnice, pokoje pro hosty

  • prádelna: pračka se sušičkou, žehlicí prkno a žehlička, vysavač

  • pro dovolenou s dětmi - dětské postýlky, dětské nádobí a další

Součástí každého domu je venkovní krytá terasa, zastřešené garážové stání (+1 parkovací místo na parkovišti) a zahradní sklad. Jednotlivé pozemky jsou oddělené ploty, každý dům má tedy svoji zahradu pro Vaši rekreaci na Lipně. Kuchyně jsou plně vybavené elektrospotřebiči, tzn. elektrickým sporákem se sklokeramickou varnou deskou a digestoří, ledničkou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, toustovačem, kávovarem. K dispozici je veškeré potřebné nádobí (včetně dětských příborů). V každém obývacím pokoji je TV, DVD přehrávač, rádio a MP3 systém včetně satelitního přijímače. Plně vybavené koupelny včetně WC jsou na každém podlaží. Každá ze 4 ložnic (vždy po 2 lůžkách) je nábytkově koncipována jinak (manželské ložnice, dětské pokoje), k dispozici je i hostinský pokoj a letní pokoj. V prádelně v 1. nadzemním podlaží je pračka se sušičkou, žehlicí prkno a žehlička, vysavač. Ostatní drobnosti (dětské postýlky, dětské nádobí...) jsou samozřejmostí.

Nezávazná rezervace ubytování:

Během hlavní sezony lze rezervovat pouze týdenní pobyty od soboty.
Garantujeme nejnižší cenu bez poplatků přímo od ubytovatele.

Podobné ubytování v okolí:

Studio U Macháčků
Lipno nad Vltavou
od 300 Kč za osobu
Apartmán Canada 24
Lipno nad Vltavou
od 250 Kč za osobu
Apartmány Olšinská stodola
Horní Planá
od 500 Kč za osobu

Zařazeno v kategoriích: