Apartmány Nad Rybníky

Hůrka 150, 382 26 Horní Planá - ukázat na mapě

Podrobný popis objektu:

Apartmány Nad Rybníky nabízí ubytování v nově postaveném objektu z roku 2016. Objekt má k dispozici tři typy apartmánů od 45m2 do 100m2. Celý objekt se nachází v klidné části lipenska, v obci Hůrka.

Apartmány jsou součástí areálu Pstruhařství Hůrka, kde si můžete zarybařit a své úlovky si i ugrilovat. Provozujeme zde také Rybí restauraci, kde jsou pro vás denně připravovány speciality z čerstvých ryb,ale i z vepřového a kuřecího masa

Apartmán TYPU 1:

Apartmán disponuje ubytovací kapacitou pro 6 osob s možností přistýlky. V apartmánu se nachází obývací pokoj s kuchyní ve kterém je pohodlný rozkládací gauč, plně vybavená kuchyňská linka, jídelní stůl a televizor. Dále se zde nachází koupelna s WC a dvě oddělené ložnice, z nichž v jedné je palanda pro děti. Součástí apartmánu je také balkon s posezením.

Apartmán TYPU 2:

Tento apartmán nabízí ubytování pro 4 osoby s možností přistýlky. V apartmánu je obývací pokoj s kuchyní, ve kterém je pohodlný rozkládací gauč, kuchyňská linka, jídelní stůl a televizor. Dále je zde koupelna a ložnice. Součástí apartmánu je také balkon s posezením.

Apartmán TYPU 3:

Jedná se o největší apartmán, který je v našem objektu k dispozici a je vhodný až pro 8 osob s možností dvou přistýlek. V aparmánu se nachází dvě velké podkrovní ložnice, koupelna s toualetou a jedno samostatné WC v podkroví. Dále je zde obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde se nachází pohodlný rozkládací gauč, jídelní stůl  a televizor. Součástí apartmánu je také balkon s posezením.

Pro naše hosty je dále k dispozici pračka, kolárna a lyžárna s elektrickým sušákem bot. Je zde také možnost parkování na oploceném pozemku. Hosté mohou dále využívat velkou zahradu s dětským hřištěm a výhledem na rybníky. 

Poskytované služby

  • Parkoviště otevřené

Vybavení pokojů

  • Televize
  • Lednice
  • Koupelna se sprchou
  • Balkón

Pro děti

  • Houpačka
  • Dětské hřiště

Stravování

  • Bez stravy

Nezávazná rezervace ubytování:

Garantujeme nejnižší cenu bez poplatků přímo od ubytovatele.

Podobné ubytování v okolí:

Apartmány Pod hrází
Horní Planá
od 500 Kč za osobu
Apartmány AAA Lipno
Lipno nad Vltavou
od 450 Kč za osobu
Rekreační Park Riviera Lipno
Lipno nad Vltavou
od 440 Kč za osobu