Apartmány Myši v botě

Lipno nad Vltavou 59, 382 78 Lipno nad Vltavou - ukázat na mapě
Email: Kontaktujte nás
od 190 Kč
za osobu/noc
Zaslat poptávku »

Podrobný popis objektu:

Vítáme vás v unikátním rodinném penzionu na Lipně s netradičním názvem Myši v botě Lipno. Ubytování v rodinném domě se nachází přímo v centru Lipna nad Vltavou, avšak stranou hlavního turistického ruchu. Do Skiareálu Lipno je to 5 minut chůzí, stejnou dobu půjdete k plážím u jezera, do Aquaworldu, Hopsária nebo k Bobové dráze.  Jen minutu chůze a jste na hlavní Promenádě, kde jsou restaurace, obchody či informační centrum.  Bydlet můžete ve dvou čtyř až šesti lůžkových apartmánech, které navrhly naše děti. Nechybí tu tak trampolína, skluzavka, herní prostory s hračkami. Je možné půjčit si nejmodernější společenské hry. Užijte si dovolenou na dovolené, vaše děti pohlídáme.

Myšpartmán Eli

Jde o dvoupokojový plně vybavený myšpartmán s moderní kuchyní, koupelnou, wc, obývákem, wi-fi, TV a jednou ložnicí. V obýváku najdete hernu pro vaše dítka, kde je dominantou skluzavka, a je zde i rozkládací gauč. Volný čas můžete trávit na zahradě nebo terase. Součástí je i krb, dřevo si můžete u nás vyzvednout.

Myšpartmán Katy

Jde o třípokojový plně vybavený myšpartmán s moderní kuchyní, koupelnou, wc, obývákem, wi-fi, TV a dvěma ložnicemi. V obýváku najdete hernu pro vaše dítka, kde je dominantou trampolína, a je zde i rozkládací gauč. V rohu místnosti se nachází překrásná ručně dělaná pec. Volný čas můžete trávit na zahradě. Dřevo si u nás můžete vyzvednout.

Nezávazná rezervace ubytování:

Garantujeme nejnižší cenu bez poplatků přímo od ubytovatele. V případě dotazů nás kontaktujte přes formulář, email.

Podobné ubytování v okolí:

Apartmány U Kostela
Frymburk
od 420 Kč za osobu
Apartmány AAA Lipno
Lipno nad Vltavou
od 450 Kč za osobu
Apartmán U Macháčků 1
Lipno nad Vltavou
od 300 Kč za osobu