Apartmán Anemos

Lipno nad Vltavou 25, Lipno nad Vltavou |

Apartmán ANEMOS se nachází v Lipně nad Vltavou, klidném prostředí apartmánového domu č.p. 25, jenž najdete v blízkosti centra této obce. Apartmán je umístěn v přízemí, má svou terasu, ze které je krásný výhled do parku a na lipenské jezero. Pro rodiny s dětmi je u apartmánového domu k dispozici venkovní dětské hřiště.

Dispozice apartmánu ANEMOS Lipno je 1+kk včetně předsíně, samostatného WC a koupelny se sprchovým koutem a krytou pergolou. Plocha apartmánu je 54 metrů čtverečních a plocha kryté pergoly je 13 metrů čtverečních.

Apartmán ANEMOS Lipno je vybaven moderním nábytkem v severském stylu a nabízí pohodlné ubytování celkem pro 4 osoby.

Pokud nebudete chtít využívat služeb některé  z místních restaurací a budete si chtít uvařit sami, pak je zde pro Vás připravena plně vybavená kuchyňská linka s mikrovlnou troubou, lednicí, myčkou, ručním mixérem, rychlovarnou konvicí a sklokeramickou varnou deskou včetně veškerého kuchyňského nádobí. U jídelního stolu , který je umístěn vedle kuchyňské linky, najdete příjemné sezení pro 5 osob.

V apartmánu jsou pro Vás připraveny dvě moderní a pohodlné dřevěné manželské postele z masívu a spánek Vám zpříjemní kvalitní zdravotní matrace a lamelový rošt. Každá z manželských postelí se nachází v obytném pokoji, který je částečně rozdělen zděnou příčkou. Jak v předsíni tak i v obytném prostoru najdete úložné prostory. Pokoj je vybaven LED televizorem. V koupelně je žebříkový radiátor i podlahové vytápění. Na terase je k dispozici zahradní nábytek.

Pobyt psů a jiných zvířat není v apartmánu povolen. Apartmán je nekuřácký. V hlavní letní a zimní sezoně nabízíme pronájem apartmánu k týdenním pobytům (zpravidla od soboty do soboty, v případě volné ubytovací kapacity možné i jinak). Ve vedlejší sezoně je po dohodě možné ubytování i na kratší dobu minimálně 2 dnů a více.

Ložní prádlo, osušky, ručníky a závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně. Samozřejmostí je toaletní papír, mýdlo, utěrka, jar a houbička na nádobí.

Apartmán má své parkovací místo, v celém objektu je wifi připojení k internetu zdarma, stojan na lyže a kola je ve vestibulu. V apartmánovém domě je možné za poplatek využít také saunu a vířivku. V ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky obci. 

Mapa a okolí Apartmán Anemos

Poptávka ubytování:

Během hlavní sezony je možné rezervovat pouze týdenní pobyty od soboty.

  • Rezervace bez poplatků
  • Nejnižší cena přímo od ubytovatele
  • Rezervace bez platební karty

Ceník ubytování v Apartmánu Anemos

7 nocí / apartmán

Hlavní sezona (5.1. - 24.3.; 29.6.- 31.8.)

13 900 Kč

1 noc / apartmán (při délce pobytu na 2 až 6 nocí)

během vedlejší sezóny, v hlavní sezóně pouze po dohodě

2 300 Kč

Silvestr 2019  (27.12. 2019 - 1.1. 2020 tj. 5 nocí)

Po dohodě lze termín upravit, při zachování min. délky pobytu 5 nocí.   

19 500 Kč


V ceně není zahrnut místní poplatek obecnímu úřadu:

  • za rekreační pobyt ve výši 15 Kč/osoba/den. Tento poplatek hradí osoby ve věkovém rozmezí 18-70 let
  • poplatek z ubytovací kapacity ve výši 4 Kč/osoba/den. Tento poplatek hradí všechny ubytované osoby bez rozdílu věku.

Apartmán je nekuřácký. V hlavní letní a zimní sezoně nabízíme pronájem apartmánu k týdenním pobytům (zpravidla od soboty do soboty, v případě volné ubytovací kapacity možné i jinak). Ve vedlejší sezoně je po dohodě možné ubytování i na kratší dobu minimálně 2 dny a více

Příjezd mezi 14 - 16 hod. (nebo dle dohody), opuštění apartmánu v den odjezdu do 11.00 nebo dle dohody.

Platba se realizuje pouze převodem na účet. Záloha na pronájem apartmánu ve výši 50% z celkové ceny je splatná do 10 dnů po rezervaci pobytu. Doplatek je pak splatný nejpozději 7 dnů před datem příjezdu.

Prohledat web: