Lipno.cz » Aktuality » South Bohemia Classic 2017

South Bohemia Classic 2017

Vytisknout   Odeslat emailem   Sdílet   Velikost textu A A A
Kdy8. - 9.9.2017
WWWhttp://southbohemiaclassic.cz/

Lipnem nad Vltavou se 9.9.2017 v 9:00 prožene skoro 150 veteránů v rámci osmého ročníku South Bohemia Classic 2017. Veteráni přijedou směrem od Frymburka a budou pokračovat směrem na Loučovice. Pokud by jste chtěli celou rallye doprovázet, pak doražte již v pátek, start je v Českých Budějovicích na náměstí v 17:30. Ubytování si rezervujte na www.lipno.cz/ubytovani

Trasa soutěže

I. ETAPA – POD ROUŠKOU TMY (117 KM)

Pátek 8. září 2017

České Budějovice, náměstí – START 17:30
ÚAMK, cvičiště, ulice K. Světlé – TEST 17:38
Borek 17:44
Hrdějovice 17:46
Hluboká nad Vltavou 17:52
Čejkovice 18:02
Haklovy Dvory 18:08
Zavadilka 18:09
České Budějovice, náměstí – TEST 18:20
České Budějovice, Mercury centrum – TEST 18:28
Nové Hodějovice 18:34
Roudné 18:37
Plav 18:42
Doudleby 18:45
Hamr 18:48
Branišovice 18:52
Mokrý Lom 18:54
Ločenice 18:57
Svatý Jan nad Malší, náves – COFFEE BREAK 19:00
Velešín 19:26
Velešín – nádraží 19:29
Markvartice 19:31
Chabičovice 19:36
Český Krumlov, Pivovarská ulice 19:42
Český Krumlov, náměstí – INTERVIEW 19:50
Křenov 20:16
Chvalšiny, náves – TEST 20:20
Boletice 20:26
Polná na Šumavě 20:35
Květušín 20:40
Mokrá 20:45
Černá v Pošumaví 20:50
Bližná 20:55
Dolní Vltavice, Hotel RELAX – CÍL 21:00

 

II. ETAPA – SAMÁ VODA (301 KM)

Sobota 9. září 2017

Dolní Vltavice, Hotel RELAX – START & TEST 8:30
Bližná 8:35
Černá v Pošumaví, autobusová zastávka – TEST 8:40
Milná 8:48
Frymburk 8:53
Lipno nad Vltavou, marina – TEST 9:00
Loučovice 9:07
Vyšší Brod 9:11
Rybník 9:24
Dolní Dvořiště 9:27
Rychnov nad Malší 9:31
Bukovsko 9:36
Malonty 9:41
Pohorská Ves 9:51
Leopoldov 9:56
Baronův most – COFFEE BREAK 10:00
Pohoří na Šumavě 10:20
CZ/A 10:23
Karlstift 10:28
Brennerhof 10:32
Bad Großpertholz 10:37
Steinbach 10:39
Weitra 10:51
Schagges 10:58
Heinrichs bei Weitra 11:01
Pyhrabruck 11:05
A/CZ 11:06
Nové Hrady, náměstí – TEST 11:11
Byňov 11:16
Jakule 11:18
Šalmanovice 11:28
Lipnice 11:31
Hrachoviště 11:33
Branná 11:36
Třeboň, náměstí – OBĚD 11:45
Stará Hlína 12:38
Stříbřec 12:45
Lutová – TEST 12:53
Žíteč 12:56
Staňkov 13:05
Chlum u Třeboně 13:09
Lutová 13:17
Kosky 13:24
Majdalena 13:26
Cep 13:30
Hrachoviště 13:35
Lipnice 13:37
Šalmanovice 13:40
Nepomuk 13:41
Jílovice 13:43
Veteran muzeum Jílovice – PROHLÍDKA 13:45
Lhotka 13:58
Olešnice 14:00
Bukvice 14:03
Trhové Sviny, náměstí – TEST 14:06
Besednice 14:18
Soběnov 14:23
Smrhov 14:27
Pořešín 14:32
Pořešínec 14:34
Žďár 14:35
Kaplice, náměstí – COFFEE BREAK 14:40
Omlenička 14:56
Silniční Domky 15:05
Zahořánky 15:07
Přídolí, náves – TEST 15:12
Práčov 15:16
Lověšice – TEST 15:18
Nahořany 15:22
Větrná 15:30
Malšín 15:33
Frymburk 15:45
Milná 15:51
Černá v Pošumaví 16:02
Bližná 16:06
Dolní Vltavice, Hotel RELAX – CÍL 16:10

Předpokládaný čas průjezdu 1. vozidla.