Lipno.cz-Aktuality-První březnový víkend na Lipně slibuje parádní lyžování

První březnový víkend na Lipně slibuje parádní lyžování

Publikováno 26. ÚNOR 2013

Na Lipně jsou stále naprosto snové podmínky pro lyžování, Skiareál Lipno hlásí metr sněhu, skvěle upravené sjezdovky a nejlepší lyžování za několik posledních sezón. Lyžaři si jízdu mohou zpříjemnit ve skicrossové dráze plné zážitků na sjezdovce Školní, pro ty nejmenší je připravena i dětská varianta na sjezdovce Spojovací. Otevřeno je od 8.30 do 16 hodin a večerní lyžování od 18 do 21 hodin.

Na Hochfichtu po skončení rakouských jarních prázdnin slibují poloprázdné sjezdovky a lyžování bez čekání na sjezdovkách s 125 - 165 cm sněhu. Otevřeny jsou všechny sjezdovky + dětské hřiště vedle hlavní lanovky Hochfichtbahn. Na sjezdovce Schwarzenberg byl nově postaven FUNPARK s terénními nerovnostmi a překážkami pro snowboardisty i lyžaře. Lyžuje se denně od 8.30 do 16.00.

Ve Skiareál Sternstein se lyžuje na sjezdovkách s 60 - 90 cm  sněhu. Otevřeny jsou všechny sjezdovky o celkové délce 5 km a dětský park Elefuntasia. Provoz skiareálu denně od 8.30 do 16.15. 

Teď už si jen stačí vybrat a vyrazit. :-)

zdroj: skiareallipno.cz, sternstein.at, hochcicht.at

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: